Sundance Channel

Otázka

• 0

@Matey Príajem Ti pekný deň. Nechcem sa mi to tu prehrabávať, ale niekde experti Telekomu nám sľúbili titulky do Sundance channelu. Lebo  ja maďarsky neviem . A v poslednej dobe sa to tu iba nakladalo maďarskými kanálmi. Teraz neviem či bude tam tá lokalizácia, alebo nebude? Bol to opäť iba nejaký ťah nasr....diť  majoritné obyvateľstvo? 

PS: nemám nič proti Maďarom, ale sme na Slovensku a ja by som rád u slovenského providera rád mal slovenské, alebo české programy. A ak nie je problém nasúkať nám maďarské programy prečo potom robíte orácie keď chceme priať české programy?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj @hgt65,

preverím to a dám Ti vedieť.

Pekný večer 

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @hgt65,

TV kanál Sundance dnes nie je lokalizovaný, audio je multi jazyčné, čiže môže ísť o rôzne jazyky, podľa toho, v akom jazyku bol film natočený, aké je originálne znenie. 

K TV kanálu sú dostupné dvoje titulky: anglické alebo maďarské - pre všetky filmy.

Spoločnosť AMC international, ktorá je poskytovateľom TV kanálu v tejto chvíli daný kanál nelokalizuje na našom území ani do českého ani slovenského jazyka. To je dôvod prečo ho nemáme lokalizovaný. 

Pekný deň 

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@matey, ďakujem za odpoveď, ja a všetci čo sem píšeme sme to vedeli. ale niekto nás vehementne ubezpečoval, že pri podpise zmluvy sa spoločnosť zaručila že v dohľadnom čase zabezpečí lokalizáciu. No, nestalo sa...tak si pripíšte ďalší maďarský kanál...  sľuby sa sľubujú..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar