Digi Sport kanály pre všetkých zákazníkov Magio Televízie a Magio GO

Otázka

• 0

Ahojte,

mám pre Vás skvelú novinku :)

od 1.5. 2016 do 31.8.2016 budú všetkým novým aj existujúcim zákazníkom Magio Televízie na všetkých technológiách vrátane Magio GO sprístupnené Digi Sport kanály v SD aj HD kvalite. 

Kanály sa Vám sprístupnia automaticky ( v prípade nefunkčnosti je potrebné reštartovať Magio box).

Želám veľa športových zážitkov :) 

Matej  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

@Matey Neda mi zareagovat, ale tato "super novinka" ma hodnotu urovne zmyslania ako nalakat tupe ovce. Zhrniem: Premiere League a La Liga koncia 15.5., zacinaju v auguste, finale Ligy Majstrov je 28.5., dalsia sezona zacina az v septembri. Takze si mal napisat, zakaznici, teste sa na reprizy v HD. Toto je hodenie kosti nazratemu psovi, kedze sutaze caka letna prestavka.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj Miloš.Stale im to tu pisem ze zakaznici niesu sprosty ako si telekom mysli a nedaju ai povedat a stale nas tu budu oblbovat tak ako s pridavanim cz stanic tak aj teraz ze super novinka digi sporty zadara ked futbalove sezony koncia.Takze zase najhorsi telekom co sa noviniek tyka tento rok.Zhrniem to asi takto ako nam pisu ked pridaju stanice ktore nechceme....davame zakaznikom to co je ziadane....no telekom zamyslel by som sa.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A za dalsie mi to ani nefunguje ta ich slavna akcia zadarmo.Teraz som to skusal a ani po dvoch restartoch magio boxu digi HD stale pise tento program neni zahrnuty vo vasich tv balickoch.Takze fakt im to fici ozaj budu vsetci zakaznici spokojny ako vzdy.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A za dalsie mi to ani nefunguje ta ich slavna akcia zadarmo.Teraz som to skusal a ani po dvoch restartoch magio boxu digi HD stale pise tento program neni zahrnuty vo vasich tv balickoch.Takze fakt im to fici ozaj budu vsetci zakaznici spokojny ako vzdy.

presne tak, nefunguje to ani po reštarte magio boxu...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Asi cakaju kym skoncia dnes zapasy la ligy aby sme to nepozerali zadarmo v HD.Nemam slov.A samozrejme admin ani jeden na fire aby nam vysvetlil preco to nefunguje ked to fungovat ma ako nam vcera oznamil aku ma pre nas skvelu novinku.no az tak skvelo im to nefunguje ked to od pol noci neaktivovali.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dnes je na digi sportoch vela futbalu.Zajtra nam napisu...vazeny zakaznici v nedelu sme mali technicke problemi pozrite si to v reprize.:DTeda ja cakam taketo vysvetlenie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

zmena prebiehala postupne, teda z nedele na pondelok. V súčasnosti sú už Digi Sporty sprístupnené všetkým zadarmo. V prípade nefunkčnosti ma prosím kontaktujte.

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar