Retenčné oddelenie

Otázka

• 0

Dobrý deň ,

chcel by som sa spýtať či neviete aké ponuky a zľavy Vám vie dať momentálne  retenčné oddelenie keď by som požiadal o prenesenie čísla konkurencií? či sa vôbec opatí uvažovať že by som zostal v Telekome ak by ma oslovili ?

Vďaka za odpovede a postrehy 

Michal 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

41 odpovedí na túto otázku

• 0

Pokial viem, toto je individualne, cize zlavy davaju rozne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne sa skoncil pausal pred mesiacom a take trapne ponuky ake maju ,som nikdy predtym este nemal... Fakt sa len smejem .. Cakal som serioznejsi pristup.

odpoveď sa páči : 4 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som mal dnes tu cest komunikoavt s oddelenim ukoncovania zmluv, lebo mi konci viazanost koncom tyzdna tak som chcel vedet ci mi vedia ponuknut lepsiu alebo aspon rovnaku ponuku ako u konkurencii a bol som dost sklamany. Tak ze od pondelka budem oranzovy :) 

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No mne osobne uz davali 2-3 x retencne ponuky a nemal som dovod ostat.Raz to bola zlava s akontacie telefonu z 69€ na 19€ a k tomu 2GB dat zadarmo a druhykrat som dostal vyssie pausal za cenu nizsieho a k tomu telefon za 1€ z 59€ a tretikrat zlavu na pausal 36%....zial momentalne to vyzera na ukoncenie zmluvy 3x ta ista reklamacia a tak cakam ci mi budu schopny znizit mesacny poplatok za mobil z 5€ na 1-2€,respektive z 8€ na 1-2€ alebo zo 6€ na 1-2€-zalezi od telefonu:)

Ak nie tak kyslik to isti:)

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Lucia 

No hlavne som sa musel tyzden doprosovat a minimalne 10x telefonovat a vypisovat na chat,aby som dosiahol to,co mi ponuka konkurencia okamzite.....v podstate ste mi dali o 1€ /mesacne lepsiu cenu a o 40€ nizsiu akontaciu za telefon.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Ano, síce ŽIADNY konkrétny prípad, čo považuješ za "trápnu" ponuku, ale získaš nejaké "pluská" za svoj "prínosný" príspevok..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Za tych par telefonatov hadam ta zlava stala, no nie?:manhappy:

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Za den mi konci zmluva a podla "tabulky" mam narok na 6% zlavu (v decembri to bude 10 rokov co vyuzivam ich sluzby ale uz len z principu ze je len oktober nepustia na 10%  :D ). Ale kazdopadne, 0,40€ z mesacneho pausalu? :) ... O.o really?Asi ani nezaspim :) .

Pausaly Happy mi maximalne nevyhovuju, doteraz som mal dva roky Podla seba 1 (bez telefonu), kazdopadne som mal 400sms (alebo neobmedzene, jednoducho neminul som ich skoro nikdy), 2000 MB internet, jedine som platil par minut mesacne, ktore som prevolal (mozno 5minut ).  a cele ma to vyslo na cca 10€.

Co mi teraz ponuknu  za taku cenu? 100MB? to narocnejsi smartfon zozere za den a co potom mi naskoci "dial-up" rychlost. 50min ktore neprevolam?

Som zvedavy, ci mi niekto zavola a dohodneme sa na rozumnej ponuke. Nechcem platit za nieco co skoro nevyuzijem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja mam nieco podobne akurat som mal podla seba naj 3 s 50% zlavou bez telefonu a teraz v aktualnej ponuke nie je nic podobne,ponukaju mi max 10% zlavu za vernost co je velmi malo,kedze konkurencia uz len za prenos cisla je ochotna ponuknut vecsie zlavy.Tak neviem za 2 tyzne mi to tu skonci uvidim ci sa rozhybu alebo pojdeme o dum dal :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Co sa tyka toho cisla akurat mi dnes volali mam doteraz podla seba 7 s 50% zlavou plus som dostal vyhodne telefon a to co mi ponukli dnes ze pausal podla seba M a ziadne vyhody .uz som jedno cislo preniesol kde som mal 50eur faktury a rozmyslam aj nad dalsim

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Rovnako som mal podla seba 7 s 50% zlavou. Nova ponuka je zlava 10% kedze na tomto cisle som ich zakaznikom 10 rokov... Realne som zakaznikom telekomu uplne od zaciatku este NMT Eurotel, cize tak 20 rokov. Tento tyzden davam ziadost o prenos cisla do pomaranca....  A k svojmu rovno pribalim este 2 ludi z rodiny nech je vacsia sranda 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chválim Tvoje rozhodnutie, jednoducho telekom nie je už čo bolo niekedy. Mal som paušál happys zo začiatku som len chcel pridať dáta, okrem arogantného úškrnu pracovníka v mlynoch Nitra a po akože telefonáte na retenčné nedá sa. Po ponuke od konkurencie som chcel od nich aby my dali podobnú ponuku, nedá sa. Moja odpoveď- DÁ SA, ALE NIE U VÁS.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Po podani ziadosti o prenesenie cisla do O2 dokazalo retencne dat ponuku, ktora sa fakt neodmieta. Tak sa nakoniec vraciam spat do Telekomu. Teda zatial je to len ponuka. Istota bude az po dodani a podpisani zmluvy. Ale teraz viem, ze aj v Telekome dokazu dat super ponuku, teda ak chcu.

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

škoda, že ste nenpísali, že čo vám dali.

mne končí 7.1.2016 podla seba 7 s 50% zlavou a telefónom,

po perepetiách s výpoveďou mi pani z retka ponúkla:

happy XS za 9,99 + 2gb dát k tomu + 3 čísla telekom neobmedzene (nepodarilo sa mi to zjednať na všetky siete)

happy L za terajších 19,99 ako som mal podla seba 7 po zlave (cená tá istá, ale keby dali L s 50% zlavou, tak by to bolo iné kafe, ciže slabšia ponuka oproti 40€ paušálu, ktorý som mal za polovicu)

a na predajni v BB mi ponúkol predajca happy XL za 26€

chcel som ešte zjednať zlavu z akontácie na telefón, nepodarilo sa. 

O2 mi dá neobmedzeno za 20€ + telefón bez mesačných splátok, ale som skeptický voči ich kvalite siete a pokrytia 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

double A , 

zatial este cakam na zmluvu. Az ked to budem mat potvrdene na zmluve zverejnim ponuku pre mna. Ale mozem povedat, ze tiez som mal podla seba 7 s 50% zlavou a tato ponuka je vyhodnejsia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

meszaros1 - predpokladam, ze to mas uz podpisane... tak daj vediet presny postup a ponuku (pripadne mi to tukni na mail kupony@yahoo.com). Konci mi tiez podla seba 7 so zlavou 50%, este som nevolal... ale tento rok akosi neni moc vela zverejnenych ponuk, tak by som celkom rad vedel, co presne maju v ponuke. Thx!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte. Dnes mi volali z Telekomu, ale nie z retenčného, pričom včera som žiadal cez Telekom chat, aby ma kontaktovalo retenčné, keďže chcem prejsť do Telekomu, ale chcem lepšiu ponuku. Na to mi pracovníčka povedala, že retenčné sa nezaoberá novými zákazníkmi, iba ak chce z Telekomu zákazník odísť preč a že si mám vybrať z aktuálnej ponuky :D. Tak som jej povedal, že mi nič iné neostáva len ostať u konkurencie. To sa teda ale bijú o zákazníkov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dnes mi pre zmenu volali z Orangeu, pravdepodobne z retenčného a ponúkli mi, že keď ostanem, tak mi dajú nekonečné volania do všetkých sietí, taktiež sms/mms a 1500 MB dát za 25,5 Eur alebo 5000 MB dát za 31 Eur, bez telefónu, viazanosť 1,5roka. Povedal som im, že si to premyslím, porovnám s inými ponukami a nech mi zajtra zavolajú. Ale nevidí sa mi to príliš výhodná ponuka. Čo mi poradíte?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No vyzera to ze na retecnom maju celo-zavodnu dovolenku.Krstnej mati skoncila viazanost ,platila cca 22 eciek kazdy mesiac,poctivo 2 roky [bez telefonu] ,a dostala ponuku od oranzovych za 15 eciek,cakala,cakali sme  aspon nejaku odozvu z retenceneho oddelenia,ani nemusela byt taka ako z orange ale stacilo  spustit 2-3 eura... ,cela rodina sme v telekome  a ziadna  ponuka neprisla ,zatial..

Asi pre Telekom nie je zaujimavy platiaci zakaznik z 20timy eurami...Smutne...:(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

retencne oddelenie ta moze ale nemusi kontaktovat, nikde nie je napisane, ze ti daju zlavu, hoc si zakaznik. Maju na to iste podmienky, keby to bolo len o tom, ze kazdy kto nesuhlasi s cenou dostane inu, stratil by ich cennik vyznam. Osobne si myslim, ze 2 roky je na retencnu ponuku malo. Netvrdim, ze narok na zlavu nemas ale urcite nie na nieco vyrazne. Kazdopadne drzim palce aby ti dali vyhodnejsiu ponuku, ked sa ti neozvali mozes kontaktovat aj ty ich, bude chatom, telefonicky alebo napis adminovi ked to chces riesit tu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Poprosim admina o vymazanie predchadzajuceho duplicitneho prispevku..

Aj to je nazor,ale skoda .Nedali ziadnu konkurencie schopnu ponuku, asi to bude iba tymi odsluzenymi  rokmi.Ale myslim ze o nic nepride a pojde a ide  jednoznacne do  lepsieho a bude mat viac muziky za menej penazi ale bohuzial nie v nasom kosiari,skoda.Inak som zvedavy ako dlho sa budu tieto natahovacky na konci viazanosti este praktizovat , ze kedy sa aspon jeden operator nesekne a toto skonci,a bude to uz striktne  podla cennikov +nejaka zlava za podla "odsluzenych"rokov a nie taketo komplikovane mysmas ponuky...

Editoval jooo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň.

V decembri 2016 som bol pri požiadavke na zmenu mobilného operátora kontaktovaný Retenčným oddelením a bol mi ponúknutý Happy XL paušál s 50% zľavou - pôvodnú ponuku som dostal z O2, len ju ,,dorovnali. Bola mi expresne zaslaná zmluva na 2 roky, kde ale ,,akcia" uvedená nebola, tak som volal na infolinku, kde mi operátor potvrdil že akciu vidí v mojom elektronickom profile, bol som pre istotu aj na pobočke v Nitre a bolo mi to tiež potvrdené, dokonca v Januári 2017 ma vylúčili z Magenta skupiny, lebo nespĺňam požiadavky. A faktúry chodia na plnú sumu. Smutné je že ani termín vyjadrenia sa na moju požiadavku C-170127-10711, ktorý si sami stanovili asi nedodržia (do 7.2.2017). Pomaly sa to zbiera, vedieť to v decembri 2016, tak ...

Želám pekný deň.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

z magenty ta vylucili lebo mas specialnu akciu, akt i chodia teda zle faktury, hned im volaj nech to riesia, podaj reklamaciu stazuj sa, my na fore ti s tym zial nepomozeme

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar