NOVA SPORT 2

Otázka

• 0

Dobry den, 

chcel by som sa spytat, kedy do sportoveho balika zahrniete kanal Nova sport 2 ??? resp do HD sportovych Nova sport 2 HD? 

dakujem za odpoved.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj @jedine84

zaradenie kanálu Nova Šport 2 do programovej štruktúry v súčastnosti neplánujeme, keďže zákazníci majú v našej ponuke širokú škálu športových kanálov, najmä exkluzívne Digisporty. Nevylučujeme však jej zaradenie do budúcnosti. V prípade, že sa naše stanovisko zmení, budeme o tom informovať aj na fóre.

Prajem pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahoj Matej,

dakujem za odpoved. viem, ze mate siroku skalu programov a pozeram ich vsetky, ale napr na Nova sport 2 programe, velmi casto chodi NBA a aj ine druhy sportov, ktore by som rad videl, viem ze ini sprostredkovatelia televiznych kanalov, maju nova sport 2 v ponuke, ja by som velmi rad videl hlavne to NBA, a tuto moznost mi ziadny z vasich ponukanych sportovych kanalov neposkytuje. tak hadam zaradite nova sport 2 do vasej ponuky co najskorej.

dakujem pekne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @jedine84

verím, že Ťa do budúcna potešíme aj v tomto smere. Dovtedy si môžeš užívať od 1.5 do 31.8 Digi Sport kanály v SD aj HD kvalite zadarmo :)

Prajem pekný víkend

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar