Predĺženie paušálu

Otázka

• 0

Ahojte. 2.7. mi končí paušál a chcel by som ho predĺžiť, ale.... Hľadal som nejaký ktorý by bol zameraný čisto len na internet v mobilne. Mesačne prevolám max. 10 minút a SMS tiež minimálne, ale internet mi ide non-stop. Bohužiaľ som nič také nenašiel tak uvažujem  aj o tom, že skončím a prejdem inde. Je nejaký taký paušál zameraný na mobilné dáta ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Odporúčam zobrať si paušál podľa Vašich predstáv a následne si aktivovať nejaký mesačný doplnkový internetový balík, viď foto. 

Informácie sú o tom Tu (následne je potrebné ísť do spodnej časti stránky) 

telekom.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pokiaľ natrafíš  na dobrého  predajcu či už na Zak. linke alebo predajni tak  ti dokážu bez problémov  vybaviť  aj k Happy SX  za 9,99 €   kde maš 50 minút + večerné a víkendové volania na Telekom  + 100 Mb bezplatne vybavia 2Gb netu navyše.  Možno že  by sa dal  aj k Happy XS mini za 5,99 € ale  s tým skúsenosť nemám ale ku klasickému XS to verným dajú väčšinou bez problémov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @r.sefrna

odpoveď od @mirko1141 som označil ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. 

V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže :)

Prajem pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, ďakujem za odpovede. No tie balíčky mám prelúskané. Ale práveže mi to nevyhovuje. Mám paušál XS a mám zdarma volania najbližším ( ako vernostné), čo už viacmenej ani nevyužívam. A neoplatí sa mi dokupovať stále dokola dáta. Preto by mi vyhovovalo keby mám k tom aspon tie 2Gb dát to by bola paráda. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@r.sefrna skusal si si pozerat aj magentu? maju tam aj datovy program - XL data

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar