Ukončenie viazanosti- zvýšenie poplatku pri pokračovaní

Otázka

• 0

Chcem sa opýtať, či je v Telekome bežné po 24 mesiacoch zvýšiť poplatky. Doteraz som platila za internet a TV 17.98 eur a včera mi bolo oznámené zvýšenie, lebo bonus, ktorý som mala pri zavedení sa ruší. Nie som s tým spokojná. Chcem vedieť, či musím s tou cenou súhlasiť a ak nebudem, či mi bude zmluva zrušená. Očakávala som automatické predlžovanie. Ináč som s Magio internetom a TV spokojná a nemám veľké nároky na programy takže ani nepotrebujem balíky . Maria Divova

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

ak si uzavrela zmluvu na 24 mesiacov, tak podla cennika ti plati akciova cena este 6 mesiacov po skonceni viazanosti, aj v zmluve by si mala mat uvedene, ze akciova cena plati 1-30. mesiac a potom sa uplatnuje plna cena bez viazanosti, ak chces platit nadalej menej tak sa staci opat zaviazat. Automaticky ti nemozu bez tvojho suhlasu predlzovat viazanost. Napis na chat nech ti to preveria :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @mariadicova

odpoveď od @Hanicka som označil ako riešenie. Môže tak pomôcť ostatným s podobnou otázkou ako si mala Ty. 

V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže :) 

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar