Otázka

• 0

Čital som,že buduci týždeň má začať vysielať nova tv IN TV a ma byť aj v MAGIU.Je to pravda?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

uz dobacovali momentalne uz len oznam porucha nevysiela hihi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nebojsa ta tv minie prachy co nazbierala a zakape.Ved to ani lokalnym tv nesiaha po clenky.Peru spinave peniaze.Vlastne kym zacnu tak aj skoncia...ako sa hovori.Šmejdovskejsiu tv ako je in som este nevidel a v roku 2016 nemaju sancu sa presadit.Mozno by to dali este pred 89tym na crt obrazovkach ciernobielich.:D

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

INTV  to je co za kanal akoze pre koho mal by zmenit nazov  REPRIZA  nic ine tam nie je  ze vobec bol pridany cudujem sa

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zaradenie menovaného TV programu plánujeme do budúcna, časový horizont však presne špecifikovaný nemáme.

Kanál IN TV zaradíme do programovej štruktúry, čo je pozitívna správa pre zákazníkov, ktorý sa zaujímajú o hodnotné spravodajstvo z politiky, športu, kultúry alebo filmy a seriály pre deti a mládež. 

O jeho spustení teba a aj našich zákazníkov budeme informovať. Sleduj našu FB stránku. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tu pisali, ze to ma mat aj magio, tak uvidime. Mne to nejako ku stastiu nechyba

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano ma bit aj v magio tv.Vies ze kazdu sprostost a nepotrebne lacnu a brakovu tv zaradia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar