predĺženie viazanosti

Otázka

• 0

Kedže mi 9.4.2016 končí viazanosť s ružovým operátorom na 2 číslach tak som už 3 krát za posledne 2 mesiace riešil predĺženie zmluvy,zakaždým ma pani na druhej strane linky ubezpečila že ma budú kontaktovať z retenčného oddelenia,žial nestalo sa ani raz,chcem len zĺavu z paušalu kedže viem že novým zákaznikom vedia dat HAPPY L za 11.99e (bez zariadenia),už mi je trapne tam volat,....po 10 rokoch je asi čas na zmenu... iba žeby??? B|

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

23 odpovedí na túto otázku

• 2

Ahoj @Suhajko1

ak mi pošleš do súkromnej správy Tvoje telefónne číslo, viem tú dobrú ponuku sprostredkovať :)

Pekný deň

Matej

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mňa kontaktovalo retenčné oddelenie zajtra mi končí paušál. No ich ponuka nieje taká ako mi ponúkla konkurencia. Zajtra mi končí viazanosť v sobotu idem žiadať o prenos čísla :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak mne sa na koniec podarilo vybaviť v TELEKOME dobrú zľavu a číslo som si nepreniesol :) Ak chcú vedia dať dobrú ponuku. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne končí viazanosť 9.5.Ak nepríde dobrá ponuka tiež končím.Mesačne priemerne platím 35€ tak som zvedavý ako sa telekom bude činiť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne viazanosť už skončila a prišla taktiež aj ponuka ale nejako ma nezaujala kedže som. V telekome som viac ako 10. rokov a k tomu využívam všetky služby od mobilného paušálu po pevné ako je aj internet a magio tak mi to príde trošku slabé a to som len chcel zľavu na mobilný telefón 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @davale,

taktiež mi môžeš poslať do súkromnej správy Tvoje telefónne číslo a pozrieme sa na ponuku :)

Pekný večer

Matej

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne tiež končí 15.5. Viazanosť a idem asi ku inému operátorovi keďže telekom sa necini...som tam tiež vyše 12 rokov možno aj viac

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Scutrista22,

aj Ty mi môžeš poslať do súkromnej správy svoje telefónne číslo a ja Ti zabezpečím ponuku :)

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No nic telekom sa zase ukazal,,,ponuka 17,99 na happy M ,,,niekto si nevazi vernych zakaznikov... odchadzam od vas.Dakujem.. ako tu niekto spominal ked niekto vie dat na happy L 11,99... tak to je uz moc...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @davale,

taktiež mi môžeš poslať do súkromnej správy Tvoje telefónne číslo a pozrieme sa na ponuku :)

Pekný večer

Matej

O danej ponuke som už počul, ktorú mi ponukli cez telefonický hovor a tak isto aj na predajni čo ma nezajala po pravde kedže 2gb je v dnešnej dobe málo a bonus na telefon 50e čo je štandart pri každom zakazniku ktorý može mať magentu1. Ďakujem ....

Budem to riešiť zrejme prechodom ku 4ke kde zaplatim o 50% menej... a na mobilne zariadenie nebudem preplácať zbytočné peniaze

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím, tiež  prechádzam s 3 číslami inde.  Majte sa krásne

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @DanaBo,

ak máš záujem, pošli mi prosím do súkromnej správy Tvoje telefónne číslo a môžeme Ťa kontaktovať s ponukou.

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, 

aj ja rovnako nad tým uvažujem, že prejdem k druhému operátorovi, za necelý mesiac mi končí paušál a keďže nikto nevolá tak pravdepodobne nemajú záujem o to aby som ostala. Po 10 rokoch aby človek ešte musel domáhať toho aby mu dali nejakú zľavu, tak to je trošku moc na mňa. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @b.sefrnova,

ak máš záujem, pošli mi prosím do súkromnej správy Tvoje telefónne číslo a môžeme Ťa kontaktovať s ponukou.

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prešiel týžden a stále ma nikto nekontaktoval.... alebo čakajú až im ja zavolám?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Prave som si chcel predlzit pausal cez web, ale uz neponukal ani zlavu za vernost ako to bolo predtym...Po 10 rokoch velmi vazne uvazujem nad prenosom cisla ku konkurencii...Ked nepotrebuju mojich cca 24 EUR mesacne...

Editoval/-a jarusik1

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak toto je už nonsens s týmto telekomom, a to ja blázon som chcel u nich aj štvrtú službu - mobilný paušál. Som zákazníkom viac ako 20 rokov a teraz mi skončila viazanosť. Viac ako pol roka mi permanentne vyvolávali operátori z telekomu aby som si k nim preniesol aj mobilné číslo keď mám u nich tri služby ( pevnú, internet a telku). Ponúkali mi ekvivalent môjho paušálu u konkurencii  za 19,90 (neobmedzené volania, sms, mms, 500MB  a 1000 voľných minút do EU).  Dnes som to išiel riešiť, že si vybavím ten mobil, plus predĺžim viazanosť (a zväčším balíky) pevných služieb. Zavolala mi pani a povedala mi, že za 19,90 E dostanem paušál, v ktorom si mám platiť sms-ky a to 0,10E za kus. Tak toto som teda už cca 15 rokov nepočul!!! Tri Sk (Slovenské koruny) som platil za sms kedysi pred cca 15 rokmi ešte na easy karte, či ako sa to vtedy volalo. Buď ma klamali keď mi volali a nahovárali ma, alebo to bolo klamanie, resp. špatná info dnes, alebo je to fakt nonsens!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

21.8.mi konci viazanost a vraj jedinu zlavu co mi mozu po 6 rokoch ponuknut su 3% dole s pausalu "DAKUJEM PEKNE" neprosim... uz odpocitavam  dni a hura ku konkurencii

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kedze ma uz dlhsie nik z Telekomu nekontaktoval so ziadnou zaujimavou ponukou na predlzenie pausalu,, zajtra pisem ziadost o prenos cisla. A to som ich zakaznikom uz 11 rokov. Dost smutne. tel. cislo 0911 214 407

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar