nové programy v Magio

Otázka

• 1

Kôli českej stanici Smíchov , ktorú najčastejšie pozeráme, platím aj Skylink. Chcem sa opýtať, či nebude zaradená aj táto stanica do vysielania Magia.  Rašej by som si priplatila druhý magio box, ako platiť dvom operátorom. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

15 odpovedí na túto otázku

• 1

Ahoj.pridanie cz stanic sa tu riesi uz vela mesiacou.Cz stanic u inych poskytovatelou je viac telekom ma najmenej.Bohuzial.A nikto tu zo zakaznikov nevie preco nechcu lebo vieme ze to ide.Ci formou testu alebo sirenim inou firmou ako maju v ponuke tychto 8 cz stanic ktore nam poskytuju.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A to je to smutné :-( Nerozumiem Telekomu. Všetci to majú, len Telekom sa tvári, že to nejde. A to sme v EU. Tu už vôbec nerozumiem tomu, že spoločná Európa, tak o čom sa tu vôbec bavíme... keď hovoríme o nejakých právach pre nejaké územie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

české stanice sú osobitnou témou, ktorá sa nerieši iba tu na fóre. Samozrejme sú aj iné formy, ktorými je možné poskytovať tieto kanály, ako píše @Stano76. Spoločnosť, ktorá pre nás momentálne poskytuje české programy, ďalšie zaradiť neplánuje. Ďalšia z možnosti je poskytovanie formou "testov", ktorou sa nechceme uberať, kedže to nie je seriózny spôsob.

Dúfam, že tieto informácie budú pre vás dostatočné, aj napriek tomu, že pridávanie ďalších českých kanálov neplánujeme.  

Prajem pekný  deň

Ľuboš    

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Lubos tak to vam gratulujeme ste jedina seriozna firma na slovensku.No vela ludi preslo ku konkurencii co su neseriozny a poskytuju vsetky ceske formou testou alebo ako sa len da.Ved ked vam to nevadi ze ste seriozny len k madarskej mensine na slovensku tak slovak si najde inu cestu(poskytovatela)ktory ma to co zakaznici pozaduju.Vela zdaru telekom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To asi Lubos nevie ze v cesku spustil t mobile tiez tv a samozrejme chcel bit cesky t mobil seriozny k svojim zakaznikom tak im doprial aj slovenske tv v HD.No nic ani nemam slov o serioznosti ako Luboš.Mal by si ale citat co robi cesky t mobil pre svojich zakaznikou a nema problem ani z HD SK.Asi niesu seriozny t mobil ako vy.Ale hlavne ze ste spojeny v jedno ale kazdy si dovoluje co mu serioznost kaze.No zamyslel by som sa nad tym prispevkom Luboš.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Miloš češi v t mobile rozmyslaju.Nepinuknu SD mazanice sk stanic ked ich velky satelitny operatori vipinaju.jedine co je divne je to ze cesi mozu mat naor.MRKIZA HD..DOMA HD a mi novu SD niva cinema SD.Jako kto sa ma na dnesnych modernych tv pozerat na take rozlisenie?Keby nedali cesi HD slovenske nikto by to tam nechcel.Asi tak a tu nas budu krmit sd pokym to v cechach nevipnu aj v DVB T.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak kde je problém, keď česi pozerajú naše programy a my ich nie? Chcela som zrušiť skylink, ale keďže majú všetky české programy, nielen Smíchov aj Telku, barandov, barandov plus, kino barandov a množstvo ďaľších. To si radšej dám aj do druhej izby skylink a zruším magio. Desiatky zahraničných programov, ktorým  nerozumiem sú mi nanič a českých ide len malá časť. Magio box som využívala na nahrávanie, ale teraz už nové televízory majú schopnosť nahrávania, tak nevidím dôvod načo ho ďalej platiť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

martulienka1963 problem je v serioznosti slovak telekomu ako Lubos napisal.Cize mi zakaznici sa tu mozme za cz alebo nedaj boze cz HD postavit aj na hlavy aj tak to nepomoze.Miesto cz nam daju 20madarsky 15 mongolskych a rumunskych tv a budu sa chvastat co vsetko nam pridali.A ze to bude pozerat z 500 000 zakaznikou 5 to ich nezaujima budu tvrdit ze su ziadane.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Ahojte, 

české stanice sú osobitnou témou, ktorá sa nerieši iba tu na fóre. Samozrejme sú aj iné formy, ktorými je možné poskytovať tieto kanály, ako píše @Stano76. Spoločnosť, ktorá pre nás momentálne poskytuje české programy, ďalšie zaradiť neplánuje. Ďalšia z možnosti je poskytovanie formou "testov", ktorou sa nechceme uberať, kedže to nie je seriózny spôsob.

Dúfam, že tieto informácie budú pre vás dostatočné, aj napriek tomu, že pridávanie ďalších českých kanálov neplánujeme.  

Prajem pekný  deň

Ľuboš    

A šíriť signál cez vystrčenú "cyperskú firmu" je veľmi seriózne :D:D:D:D:D:D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Lenže tá cyperská firma šíri aj Prima Zoom... tak prečo nezaradíte aspoň ten?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ako Lubos pise ze neplanuje cyperska firma zaradit dalsie cz.VED ONA ICH MA ZARADENE.Len vy ich nechcete pridat.Ma aj Prima ZOOM,Nova HD,Barrandov HD.Ved chodime aj na stranky ORANGE tak vieme ake cz stanice ma ciperska firma v ponuke. Zakaznikou magia tv nemusite tahat za nos ako sa hovori co cyperska firma poskytuje a co nie.Vy sa bojite pridat Nova HD a cesky t mobile si veselo siri Markiza HD a dalsie SK stanice v HD.Takze o com nam tu Lubos pises je totalny nezmysel.Proste slovak telekom nechce.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Ja som poriesil CZ stanice celkom elegatne. Kupil som si Smart TV Box od Antiku uz pred viac ako rokom. Za jednorazovo 90eur mam vsetky CZ stanice. Paradna vec. Uplne s radostou im robim reklamu. Je to paradna vecicka. Neplatim ziadne dalsie poplatky a naozaj v teste bezia vsetky CZ TV. Je mozne to zakupit cez web alebo aj osobne v predajniach ako NAJ a podobne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak to je vyborne.To mozem zrusit v klude magio ved tam su aj sk stanice v HD.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar