DSL internet Bratislava - Podunajske Biskupice

Otázka

• 0

Dobry den, byvam v Podunajskych Biskupiciach ulica Druzobna. Ako obyvatelia hlavneho mesta uz dlhe roky , vlastne vobec nemame moznost sa pripojit na internet. Je tu DSL ktore je ale tak daleko od Dslamu (viac ako 2,5km) ze jednoducho nefunguje ani na najnizsich rychlostiach. Za nasimi domami vznika nova vystavba. Neplanuje Telekom pristup do tychto lokalit , napriklad vybudovanim Dslamu , Optiky v danej lokalite? Dakujem za odpoved.

Robert

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0
  • 0

Pridal (editované)

Dostal som z Telekomu tuto odpoved:

Vasu poziadavku som preverila na prislusnom oddeleni. Zistila som, ze Vasa ulica Druzobna v Podunajskych Biskupiciach, je zaradena do planov na rozsirovanie optickych sluzieb a to v mesiaci Jul 2016.

Z uvedenho dovodu Vam odporucam sledovat nasu web stranku, konkretne link http://www.telekom.sk/osobne/pomoc-a-podpora/servis-pre-vas/dostupnost-sluzieb-pevnej-siete/, kde si mozete dostupnost sluzieb priebezne overovat.

Verim, ze uz v blizkej dobe budeme moct vyhoviet Vasej poziadavke a ze sluzby znacky Telekom Vam prinesu spokojnost.

Za porozumenie Vm dakujem a zelam Vam prijemny den.

Ale ako pozeram po uliciach v okoli tak nijaká rozkopávka , žiadne práce a pokiaľ vidím dostupnosť pevneho internetu v Podunajských Biskupiciach tak je odomňa ešte stále veľmi daleko  , rozhodne to nevyzerá že by v Júli mali čokoľvek začať. 

Na tú slečnu čo mi napísala ako je dobrým zvykom neexistuje kontakt takže žiadne doplňujúce otázky klásť nemožem. Komunikácia so zákazníkom sa nezmenila prechodom Telekomu na nemeckého vlastníka. Všeobecné , vágne odpovede. Vyzerá to skôr ako hromadne strojovo a univerzálne generovaná odpoveď.

Robert

PS: Paula Gumanova je virtuálna osoba v Telekome samozrejme nikto s týmto menom nepracuje...

Editoval lotusrg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @lotusrg,

svoje doplňujúce otázky môžeš zaslať na marketing@telekom.sk , kde Tvoj mail prepošlú na danú kolegyňu. Existuje, len zmenila priezvisko :)

Prajem pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Smutné , nedá sa a nebude. Ani optika , ani DSL  ziadne pevne pripojenie. A to je ulica v hlavnom meste :D.

Kdeaku dedinu pokryvate optikou. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Staci si pozriet plan rozkopavok Bratislava 2016 a lahko zistite , co sa bude v Bratislave pokryvat , no a docitate sa ze v okrajovej casti Bratislavy na Devine! Bude optika , no úžasné , to obchodné oddelenie u Vás určite dobre prerátalo navratnosť :D  pocet obyvatelov 1040 !!!  Ale darmo asi su zaujimavejsou a bonitnejsou lokalilitou.. Tak pekne podnikanie priatelia , majte sa tu dobre.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar