pár otázok na programy

Otázka

• 0

Chcel by som poukázať na pár veci ktoré ma hnevajú. Tak za prvé , MAGIO KABEL má v najväčšej ponuke XL 11 HD programov. Dalej, ked už nie ste schopní ponuknúť  dalšie české programy , lebo sa to nedá - ale  inde sato dá, prečo nie sú v ponuke nejaké poľske programy. Mi obyvatelia severného Slovenska sme odchovaní na poľských programoch. Samozrejme napíšete ,že sa to nedá , ale dať do ponuky 14 madarských programov za 1,39 eur sa dá.Prečo na MAGIO SAT už sú nejaké športové programy v HD ,ale na MAGIO KABEL nie. Myslím ,že ste poriadne pozadu s Vašou ponukov programov. Jak už tu viacerí písali  čakám na skončenie viazanosti a obzerám sa po konkurencii.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 1

Važený super profík , ale napríklad  Antik ktorý považujem , zatial, za druhu ligu má v rozšírenej ponuke 25 HD programov. Samozrejme bez príplatkov .Napríklad športove 3 HD . Programy HBO a Cinemax všetky  sú v HD , samozrejme za poplatok ale ten platime aj v MAGIU.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

presne magiar programi budu to sa da na ostatnych kaslu zvysoka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@lucivaty Ale v Magio IPTV su HD kanaly, len si ich treba priplatiť v samostatnom balíku, čo takto si otvoriť ponuku na www.telekom.sk?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar