Váš verný zákazník

Otázka

• 0

Chcel by som sa Vám poďakovať, že po 12 rokoch využívania služieb mi vzniká nárok na zľavu vo výške závratných 10% :) Tak by som sa Vás chcel opýtať, či takto sa správate k verným zákazníkom? Aký dôvod ma človek ostať u Vás, keď "u susedov" dostane hocikto najvyšší paušál za polovicu?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Treba sa skontaktovať s retenčným oddelením a uvidíš čo ti ponúknu možno niečo viac výhodné možno menej. A podľa toho sa treba rozhodnúť. Počul som že niekedy vedia dať fakt super ponuku no mňa nepresvedčili zatiaľ. Zajtra mi končí paušál v sobotu budem žiadať o prenos. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Áno, len si myslím, že iniciatíva by mala byť na ich strane, nejaká tá snaha o udržanie si zákazníka ale to je asi len utópia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak mne sa na koniec podarilo vybaviť v TELEKOME dobrú zľavu a číslo som si nepreniesol :) Ak chcú vedia dať dobrú ponuku. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Hadis,

pošli mi prosím do súkromnej správy Tvoje telefónne číslo. Skúsime sa pozrieť na ponuku pre Teba ešte raz :)

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Hadis,

podľa mojich informácií sa s Tebou spojili kolegovia a dohodli ste sa na predĺžení paušálu s novým mobilným telefónom.

Prajem pekný deň :) 

Matej 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som zákazníkom TELEKOMU okrem 2 rokov od roku 1998 a mám "výhody za vernosť" ako ktorýkoľvek nový zákazník....  VĎAKA!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skus si pozriet novu magentu , ked si tam popridavas znamych do skupiny vies sa dostat na dost dobre ceny a teda ti v podstate ani vernostne zlavy netreba 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar