Dobitie aj Jurokarty z pausalu

Otázka

• 0

Popri mesacnom pausali som si prednedavnom zaobstaral aj SIMkartu od Jura. Vzhladom na previazanost Jura a Telekomu by som videl za prospesne a komfortnejsie  umoznit dobitie aj Jurokarty z mesacneho programu, cez SMS alebo zavolanim na 0800123456.  Ale uz od 5 EUR tak, ako je to u Jura bezne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Vsak ja viem, ze sa neda a preto som to sem dal ako podnet. A kto o tom bude rozhodovat, boss Telekom alebo poskok Juro?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahoj distefano, ja som sa už na to informovala tiež a Juro karta sa z paušálneho programu dobiť nedá. Preto ti Ľuboš odporučil obrátiť sa na nich, lebo majú len 2 spôsoby dobitia a to zakúpením dobíjacieho kupónu, alebo platbou cez internet banking. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No, to je taka Lubosovska reakcia, hned z kraja to odpinkat a hotovo.

Som klientom Telekomu a moje hlavne cislo je pod pausalom Happy, to je z mojej otazky zrejme. Platba by takisto isla z mojho pausalu, preto sa nebudem obracat na Jura. Easy sa sposobom, ako uvadzam, dobijat da. Z dovodu "velmi uzkej previazanosti" Telekomu a Jura som sa odvazil predlozit horeuvedeny podnet a cakal som kontruktivnu odpoved.

Nuz, coze.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @distefano

otázky ohľadom dobíjania JURO karty ťa poprosím smerovať priamo na nich. 

Ďakujem za porozumenie

Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar