Dobitie aj Jurokarty z pausalu

Otázka

• 0

Popri mesacnom pausali som si prednedavnom zaobstaral aj SIMkartu od Jura. Vzhladom na previazanost Jura a Telekomu by som videl za prospesne a komfortnejsie  umoznit dobitie aj Jurokarty z mesacneho programu, cez SMS alebo zavolanim na 0800123456.  Ale uz od 5 EUR tak, ako je to u Jura bezne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj @distefano

otázky ohľadom dobíjania JURO karty ťa poprosím smerovať priamo na nich. 

Ďakujem za porozumenie

Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No, to je taka Lubosovska reakcia, hned z kraja to odpinkat a hotovo.

Som klientom Telekomu a moje hlavne cislo je pod pausalom Happy, to je z mojej otazky zrejme. Platba by takisto isla z mojho pausalu, preto sa nebudem obracat na Jura. Easy sa sposobom, ako uvadzam, dobijat da. Z dovodu "velmi uzkej previazanosti" Telekomu a Jura som sa odvazil predlozit horeuvedeny podnet a cakal som kontruktivnu odpoved.

Nuz, coze.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahoj distefano, ja som sa už na to informovala tiež a Juro karta sa z paušálneho programu dobiť nedá. Preto ti Ľuboš odporučil obrátiť sa na nich, lebo majú len 2 spôsoby dobitia a to zakúpením dobíjacieho kupónu, alebo platbou cez internet banking. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vsak ja viem, ze sa neda a preto som to sem dal ako podnet. A kto o tom bude rozhodovat, boss Telekom alebo poskok Juro?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar