Otázka

8 odpovedí na túto otázku

• 1

Ahojte, 

áno, od 1.4.2016 nastanú zmeny na Magio SAT. 

Do programového balíka "M" pribudne filmový kanál AMC na pozícií 47.

Do bonusového balíka "HD rodinný"  pribudnú kanály Sport 1 HD a Sport 2 HD na pozícií 70 a 71. 

Týmto dátumom nastane zmena aj na Magio SAT a Magio IPTV pri kanály Discovery World, ktorý zmení zo strany dodávateľa názov na Discovery Turbo Xtra. Tento kanál bude lokalizovaný do slovenského a českého jazyka. 

Tieto zmeny sú začiatkom ďalších, ktoré potešia nielen športového fanúšika. 

Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

Ja som zásadne proti tomu aby sa to Magia Sat netýkalo. Ak Telekom spraví také svinstvo že to nedá do Magia Sat tak STB letí von oknom!!! Okamžite Vás žiadam aby ste aspon Sport2 v SD kvalite preradili do balíka M!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som zásadne proti tomu aby sa to Magia Sat netýkalo. Ak Telekom spraví také svinstvo že to nedá do Magia Sat tak STB letí von oknom!!! Okamžite Vás žiadam aby ste aspon Sport2 v SD kvalite preradili do balíka M!!!

nebude sport 2 m baliku je digi tv

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bude sa pridanie Sport1 HD a Sport2 HD týkať aj zákazníkov, ktorý majú mágio sat? Bol by zážitok sledovať F1 v HD..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Oficialne vám zatiaľ nikto neodpovie, ale od 1.4.2016 by mal byť Sport 1 HD a Sport 2 HD aj v ponuke Magio Sat

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Oficialne vám zatiaľ nikto neodpovie, ale od 1.4.2016 by mal byť Sport 1 HD a Sport 2 HD aj v ponuke Magio Sat

Tak dúfam že to tak bude! Som ochotný si priplatiť, len nech je tá možnosť. Ak na Digi bude stáť HD balík 4€. Tak tu zrejme bude stáť možno až 5€, lebo tu sú aj Eurosporty v HD.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak je to pravda, že je to začiatok ďalších zmien, tak na začiatok to nie je zlé. Už sa teším na nasledujùcu veľkú cenu F1.

Zvedavý som aj na ďalšie zmeny..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Super, dakujem. Ale mohli ste mi ušetriť kopec nervov keby ste to oznámili pred týždňom spolu s Digi TV. Už mi chýba len informácia či pojde Premier League od novej sezóny na Digi Sportoch. Ak áno tak pre športového fanúšika budete najlepšia satelitná platforma.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar