Vsetky HBO kanaly v HD

Otázka

• 2

Bol by som rad keby sa Telekom konecne vyjadril ku HBO kanalom v HD. Vsetci z konkurencie to maju uz davno jedine Telekom, taky velky operator, to nema? Mozem prosim vediet ako to je mozne? Cena je rovnaka ako u konkurencie ale my nemame moznost pozerat vsetky tieto premieove kanaly, za ktore si platime celkom dost, pozerat vsetok ich obsah v HD? Ako je toto mozne? Uz aj kvoli tomu uvazujem ku odchodu ku konkurencii lebo uz to trva naozaj dlho a ziadna reakcia neexistuje. Vyjadrite sa konecne a pridajte tieto premiove kanaly v HD pretoze to by mala byt samozrejmost. Dakujem za odpoved.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 1

Ahojte, 

zmena programovej štruktúry je zložitý proces, ktorý podlieha viacerým parametrom. Verím, že budete mať porozumenie.

Niektoré z nich je možne uskutočniť, iné zasa nie sú z našej strany možné, kým si prevádzkovateľ nezabezpečí vysielacie práva alebo z kapacitných dôvodov, ktoré sa snažíme plnohodnotne využiť.

Tento rok máme v pláne ďalšie zmeny. Poprosím vás o strpenie a verím, že budete milo prekvapený.

Prajem vám pekný deň a príjemné veľkonočné sviatky v kruhu svojich blízkych.

Ľuboš 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

neverím že dostaneš kvalifikovanú odpoveď. Ale zase nič si nestratil, a odchodom ku konkurencii iba získaš... ja tiež čakám kedy mi skončí viazanosť...

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som na to tiez pytal a bez vysledku. Po skonceni viazanosti prechadzam ku konkurencii.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a ešte mi napadlo že všetko čo je v telekome HD, tak si musíš zaplatiť. Ale prečo aj keď si za HBO + Cinemaxi platím, tak je tam iba jeden, jediný v HD?

Alebo si budeme priplácať aj za HBO HD? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Milo prekvapení? To bude niečo, čo vôbec nečakáme? A chceme to? Som zvedavý... škoda, že nepoviete aspoň termín, aby mal človek predstavu, či to bude do mesiaca, alebo v decembri.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A zase sme dostali len neurcitu odpoved, ze pockajte. Minule som sa takto pytal pred ROKOM a dostal som tuto odpoved. Uz ma nebavi cakat na nieco co by malo byt samozrejme kedze su to premiove drahe kanaly a vsetka konkurencia ich ma.. Tak vasa chyba. Zachvilu konci zmluva a idem prec. Mali ste casu a casu prist zo zmenami.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na čo sú nám potom nové LCD TV keď kvalita obrazu na HBO 2 a HBO 3 je biedna (katastrofa), absolútne žiadny zážitok zo sledovania, to si môžem začať zháňať starý TV (CRT)  pripojiť tam scart a hotovo, bude to lepšie. Mám pocit že mágio ide do zadu a nie do predu. Ja len Dúfam že tento rok už aj ostatné HBO kanáli dáte v HD, pretože už včera bolo neskoro!    

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

zmena programovej štruktúry je zložitý proces, ktorý podlieha viacerým parametrom. Verím, že budete mať porozumenie.

Niektoré z nich je možne uskutočniť, iné zasa nie sú z našej strany možné, kým si prevádzkovateľ nezabezpečí vysielacie práva alebo z kapacitných dôvodov, ktoré sa snažíme plnohodnotne využiť.

Tento rok máme v pláne ďalšie zmeny. Poprosím vás o strpenie a verím, že budete milo prekvapený.

Prajem vám pekný deň a príjemné veľkonočné sviatky v kruhu svojich blízkych.

Ľuboš 

Ahoj,

cakame na prekvapenie, ale akosi stale nic. V auguste mi konci zmluva, ak nebudu HBO programy vsetky v HD, idem do Orange. Kazdy z vacsich operator to ma a najvacsi nie a nie...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

jak ze nic? ved minule pisali co zaradili, napr do zakladnej ponuky dali National Geografic Channel a NG Wild v HD

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar