RIK TV

Otázka

• 0

Dobrý deň, môžte nám povedať, kedy zaradíte do Magio Sat tento detský kanál? Je nám jasné, že sa s Jojkou doťahujete kvôli HD staniciam, ale dnes je 8.1.2015 a RIK TV nikde a je smutné, že mi platiaci zákazníci sme sa stali zase len obeťami medzi Telekom a vydieracou politikou TV Joj...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

14 odpovedí na túto otázku

• 0
pridavam sa,konecne nieco pre deti aj v slovenskom jazyku.mohly by ste to uz pridat.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dočkáme sa pridania stanice RIK TV do ponuky ?? O tom že bude stanica vysielať sa vedelo už dávnejšie . ako dopadlo rokovanie ???Nezaujímaju ma odkazi ale odpoveď .Prvá slovenská stanica pre deti a jej zaradenie do ponuky sa vlečie .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

stanislav strba ahoj :smileyhappy:, ako bolo spomínané v príspevku, rokovanie asi ešte stále pretrvávajú a som si istá, že pokiaľ bude niečo nové ohľadom RIK TV, tak sa to objaví buď na stránke alebo v tlačovej správe. Takže ešte trošku trpezlivosti, verím, že sa dočkáme, aj naše detičky :smileywink:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Asi ťa sklamem, ale manažéri z Bajkalskej majú na to iný názor, údajne nie je o Rik TV zaujem, to je tak, ked ludia nepisu na FB Telekomu, Digi, nebombarduju zakaznicku linku a v podstate ani toto forum.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nesklameš ma....Žiadne prekvapenie ... Čakal som to...Mal som odpoveď aj od telekomu a aj od tv rik ....a keď si dal človek do kopy odpovede tak nič iné s toho nevyšlo ...... 

Je to na zamyslenie že o TV Rik nieje záujem aj  keď si na fóre venované Tv Rik zobrazilo odpovede na tému už 318 ľudí ....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

KDE je Rik TV? Po takmer troch mesiacoch od spustenia by sa už mohol objaviť nie? Alebo čakáte na sprevádzkovanei Thor 7 a novú kapacitu??

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý den,

kedy už bude v magiu zaradený detský program RIK TV?

Už je 5 mesicov !!!  od jeho spustenia, a stále ho nemôžme sledovať na mágiu tv.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Čoskoro už píšete 4 mesiac!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Čoskoro znamená v Telekome 1.6.2015, taký bol plán na zaradenie tohto kanálu, Telekom sa snaží stlačiť cenu na minimum a argumentuje tým, že je veľkým zadávateľom reklamy...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Tak isto by ma zaujimalo kedy sa bude dat rik uz pozerat... aj ked najnovsie je spustena ťukytv... aspon daco, ale mohli by ste sa poponahlat.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak logicky Rik nebude, inak by Telekom nespustil televiziu vo vlastnej režií, na Rikovi je strašne slabý obsah, preto sa rozhodli vytvoriť Ťuki

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar