J

Otázka

• 0

Dobry den chcel by som sa spitat preco nemam narok aj ja na telefon po roku dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Ahoj 0902219053 akciu môžu využiť iba tí, ktorí si brali telefón a majú viazanosť minimálne 12 mesiacov. Ak si sa teda pýtal na podmienky, vid nižšie zo stránky.  Ja osobne si nepotrpím na novinky, ale niektorí áno a vtedy môžu využiť túto akciu. 

Podmienky

Podmienkou využitia služby Mobil každý rok je (i) využívanie ktoréhokoľvek programu služieb Happy s mobilným telefónom počas najmenej 12 mesiacov bezprostredne pred využitím služby Mobil každý rok, (ii) úhrada poplatku za službu Mobil každý rok vo výške podľa Cenníka a (iii) uzatvorenie nového dodatku s viazanosťou 24 mesiacov na rovnaký alebo vyšší program služieb Happy, ako Účastník využíval počas posledných najmenej 12 mesiacov. Poplatok za službu Mobil každý rok je možné znížiť odkúpením vášho mobilu prostredníctvom využitia služby Odkúpenie mobilu. Na základe služby Odkúpenie mobilu budú od zákazníka odkúpené opotrebované MT , a to za nasledovných podmienok: (i) cena MT bude určená na základe posúdenia ST , (ii) kúpna cena pri využití služby Odkúpenie mobilu nebude vyplatená v hotovosti, ale formou započítania voči pohľadávke, ktorá vznikne pri využití služby Mobil každý rok, (iii) ST má právo odmietnuť odkúpenie MT , (iv) Minimálna výkupná cena MT je 20 €, (v) služba Odkúpenie mobilu je určená len pre existujúcich zákazníkov ST využívajúcich službu Mobil každý rok. Ostatné podmienky služby Odkúpenie mobilu sú uvedené v Cenníku a v Obchodných podmienkach služby Odkúpenie mobilu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar