tragické objemy dátových balíkov

Otázka

• 0

Dobrý deň. práve som dočítal článok na mobilmanii, kde Váš manažér p. Juraj Bóna tvrdí že "Aktuálne v LTE sieti Telekomu priemerne minie zákazník 1,3 GB dát." Keď sa však pozriem na Vaše paušály tak paušál s najmenším použitelným balíkom dát - HAPPY L - stojí 27,99€. Ako je to možné ??

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

14 odpovedí na túto otázku

• 0

lenze budovanie siete nieco stoji, to je ako keby som dosiel do podniku a stazoval sa, ze sice maju velky vyber jedal, ale su drahe ... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

500mb na mesiac je tragicky málo už len na obyčajné surfovanie po nete cez mobil... 

Keby aspoň po prečerpaní dát, bola rýchlosť použiteľná, ale 64kbit/s? to je čo?  

Sú to smiešne rýchlosti a objem dát - ani nehovorím... keby sa aspoň dalo dokúpiť zvýšenie rýchlosti ako má konkurencia... 

lebo pri tak nízkom objeme dát asi uvažujem o zrušení paušálu.

PS: Nechce s tým Telekom niečo robiť?

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

na lte 500mb za 5 minút fuč... 

Bolo by pekné, keby sa s tým niečo spravilo. Prekvapko od Telekomu...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to ze je vsade wifi nie je ziaden argument. ked si kupim mobilny program tak nie preto aby som chodil vyhladavajuc free wifi siete ako bezdomovec okolo kontajnera. 

telekom sa chvali ze ma najlepsie pokrytie a technologie , v niektorych mestach s teoretickou rychlostou az 300Mb/s. ked si vsak pozriete velkosti datovych balickov - zaplacete. a 1GB za 5,99€ by kupoval - slusne povedane - hlupy clovek...:)

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano lebo maju najvacsie pokrytie. A akonahle sa zacina porovnavanie krajin, konci zmysluplna debata :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne konci pausal buduci rok v juli... A pokial mi nedaju rozumny pausal.. do max 15 eur ( teraz mam cc 18- eur), kde bude aspon 4GB internetu a 250 minut do vsetkych sieti + smsky za free do vsetkych sieti, odchadzam ku 4-ke... Ako je mozne, ze oni dokazu dat internet  1GB za 1euro? A takyto velky operator ako je telekom nie? Ked by aspon po tom, ako sa mi minu data dali normalnu rychlost, ze si clovek aspon email dokaze precitat. Je to bieda.. A to uz nevravim o Orange, tie ake maju pausaly, aby si mal  2 Gb internetu kup si pausal za 50 eciek..  Chore, ja sa normalne cudujem, ze ci im to fakt niekto okrem podnikatelov, ktori si to daju do nakladov kupuje...

Takze bolo by pekne, ked by Telekom si vstupil do svedomia, a bud zvysil objem dat (alebo zvysili rychlost, ak si ich miniem), tiez aby dal ludom moznost, aky chcu pausal za rozumnu cenu...

PS: Ak niekto sa bude obhanat tymt, ake ma stvorka pokrytie a podobne.. nezabudajte, ze aj oni buduju siet, a o rok uz moze byt daleko lepsia... Takze za tie ceny co oni ponukaju, sa ani jeden operator nechyta...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne konci pausal buduci rok v juli... A pokial mi nedaju rozumny pausal.. do max 15 eur ( teraz mam cc 18- eur), kde bude aspon 4GB internetu a 250 minut do vsetkych sieti + smsky za free do vsetkych sieti, odchadzam ku 4-ke... Ako je mozne, ze oni dokazu dat internet  1GB za 1euro? A takyto velky operator ako je telekom nie? Ked by aspon po tom, ako sa mi minu data dali normalnu rychlost, ze si clovek aspon email dokaze precitat. Je to bieda.. A to uz nevravim o Orange, tie ake maju pausaly, aby si mal  2 Gb internetu kup si pausal za 50 eciek..  Chore, ja sa normalne cudujem, ze ci im to fakt niekto okrem podnikatelov, ktori si to daju do nakladov kupuje...

Takze bolo by pekne, ked by Telekom si vstupil do svedomia, a bud zvysil objem dat (alebo zvysili rychlost, ak si ich miniem), tiez aby dal ludom moznost, aky chcu pausal za rozumnu cenu...

PS: Ak niekto sa bude obhanat tymt, ake ma stvorka pokrytie a podobne.. nezabudajte, ze aj oni buduju siet, a o rok uz moze byt daleko lepsia... Takze za tie ceny co oni ponukaju, sa ani jeden operator nechyta...

vidim to jednoznacne - moj buduci telefon bude dual-sim.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To či, že je všade možne dostupná wifi je úplne irelevantné. Mám internet v mobile aby som nemusel hľadať free wifi zóny, ktoré aj tak poskytujú slabé pripojenie. 

Verím, že Telekom a aj iný operátori majú prostriedky na to, aby poskytli väčšie objemy a skvalitnili služby. Takže aby som zhrnul svoje námietky:

1. Objemy dátových balíčkov by mali začínať min. na 5GB a mali by byť obsiahnuté v paušálnom programe. Stavte sa, že keď budete mať viac dát k dispozícii, budete ich aj radšej a viac míňať

2. za 5,99 mesačne by som bol ochotný si zaplatiť  min. 10GB dátový balíček

3. Ceny za hi-end mobilné telefóny sú u vás privysoké. Vy si nemusíte pýtať plnú, alebo takmer plnú cenu za telefón, lebo sa vám v mesačných poplatkoch veľmi rýchlo dorovná rozdiel. 

4. Viem, že sa riadite trhom, ale keď stále hovoríte aký je Telekom najlepši, tak preto aj niečo spravte. Buďte prví a spravte aspoň malú Slovenskú revolúciu v dátových službách, lebo, všetko čo ponúkate je na zaplakanie, vážne, zamyslite sa nad tým. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

500mb na mesiac je tragicky málo už len na obyčajné surfovanie po nete cez mobil... 

Keby aspoň po prečerpaní dát, bola rýchlosť použiteľná, ale 64kbit/s? to je čo?  

Sú to smiešne rýchlosti a objem dát - ani nehovorím... keby sa aspoň dalo dokúpiť zvýšenie rýchlosti ako má konkurencia... 

lebo pri tak nízkom objeme dát asi uvažujem o zrušení paušálu.

PS: Nechce s tým Telekom niečo robiť?

Jasné,že 500MB je strašne málo!!!Hlavne v 4G sieti.Je mám 2GB a je to tak,akurát...Ani málo,ani veľa  vzhľadom,že využívam wifi pripojenie  to postačuje.???

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Akurát,že O2 má nižšiu kvalitu siete oproti Orangeu a Telekomu a ceny má porovnateľné s Orangeom a Telekomom.Navyše O2 má najslabšie pokrytie LTE signálom...Keď  mám platiť kopu peňazí za  dátové balíčky,tak radšej Telekom,ako O2!???Telekom má najlepšiu 4G sieť.Keď nie som ochotný platiť toľko,ako  v Orangeu,Telekome a  O2,tak radšej  4-KA. 4-KA tiež podobne,ako  O2 využíva národný roaming od Telekomu na niektorých miestach,kde nemajú pokrytie vlastnou sieťou.Rozdiel je v tom,že,aspoň 4-KA je najlacnejšia na trhu,aj,keď využíva  národný roaming,podobne,ako  O2.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Pridal (editované)

viete si dokupit dokupit za 5,99 1giga dat  , ale uznavam 500mb je malo, mne osobne treba niekolko krat viac 

Editoval bu2ckland
-

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

viete si dokupit dokupit za 5,99 1giga dat  , ale uznavam 500mb je malo, mne osobne treba niekolko krat viac 

5,99€ za 1giga dat  - to je ozaj super deal!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

5 minut 500MB ? neblazni, zasa ked nepozeras full hd videa alebo s tym nerobis somariny musi ti to vydrzat aspon par dni. A zasa by som neocakavala nejake razantne zvysenie dat v balickoch, hoc ano, potesilo by to vela ludi. Nezabudajte, ze dnes je takmer vsade wifi, teda sa to da krasne kombinovat 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

lenze budovanie siete nieco stoji, to je ako keby som dosiel do podniku a stazoval sa, ze sice maju velky vyber jedal, ale su drahe ... 

ano budovanie siete nieco stoji - ale nielen telekom, ale aj swan alebo orange. akurat telekom a O2 predavaju data za nehorazne ceny. a pozri sa do zahranicia k nasim susedom ake objemy dat ponukaju oni. a o pokryti ani nehovorim..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar