Koniec viazanosti

Otázka

• 0

Zdravím, paušál mi končí 22.4.2016 zúčtovacie obdobie mám vždy od 15. dňa v mesiaci do 14. takže teraz ak si podám žiadosť o ukončenie viazanosti paušál sa mi definitívne skončí 14.5.2016. Tú žiadosť musím poslať poštou alebo ísť na pobočku. Nedá sa to spraviť telefonicky?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 1

mirecc1995, presne ako píšeš. Ak pôjdeš do predajne v období od 15.3. - 10.4. (nechaj si radšej rezervu, kým to spracujú) a dáš im žiadosť na ukončenie zmluvy,  výpovedná lehota ti začne plynúť od 15.4. - 14.5. 2016 a k 14.5.2016 by si mal mať odpojené číslo. Výpoveď môžeš dať písomne alebo poštou (ako uviedol bu2ckland). Ak si napr. v zahraničí a spíšeš ručne žiadosť, aj ju vlastnoručne podpíšeš, naskenuješ a pošleš na office@telekom.sk, mali by to akceptovať. Vyžiadaj si ale potvrdenie, že tvoju žiadosť prijali. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím, paušál mi končí 22.4.2016 zúčtovacie obdobie mám vždy od 15. dňa v mesiaci do 14. takže teraz ak si podám žiadosť o ukončenie viazanosti paušál sa mi definitívne skončí 14.5.2016. Tú žiadosť musím poslať poštou alebo ísť na pobočku. Nedá sa to spraviť telefonicky?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar