Magio Box - Cisco X301T

Otázka

• 0

Mame toto zariadenia asi 2 tyzdne a samovolne sa v nom zapina /asi/ ventilator na chladenie  v pravidelných intervaloch.Kedze to mame v obyvacke dost to rusi....neda sa to nejako osetrit, nie je to zavada zariadenia?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

12 odpovedí na túto otázku

• 0

@casar2 ak sa ti zapina ventilator, tak sa ti asi prehrieva. Nemoze byt v nejake uzkej skrinke, nemalo by na nom byt ani nic polozene, ani napr nejaky obrusok, decka ... 

Ak sa ti nadalej spusta chladenie, tak jedine vymena. Ale zasa routre ventilator nemaju takze upresni pls :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@casar2 ak sa ti zapina ventilator, tak sa ti asi prehrieva. Nemoze byt v nejake uzkej skrinke, nemalo by na nom byt ani nic polozene, ani napr nejaky obrusok, decka ... 

Ak sa ti nadalej spusta chladenie, tak jedine vymena. Ale zasa routre ventilator nemaju takze upresni pls :) 

Magio Box - Cisco X301T nie je router, ale settobox k Magio televízii cez IPTV  :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

sorry akosi som to prehliadol :D myslel som box samozrejme 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

S najvacsou pravdepodobnostou to bude pevny disk a nie ventilator. Neurobis s tym asi nic.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je na volnej, dobre odvetranej policke, bez prekrytia....takze , co sa tam zapina?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

S najvacsou pravdepodobnostou to bude pevny disk a nie ventilator. Neurobis s tym asi nic.

Ako spominal kolega hore ak to ma hdd tak z najväčšou pravdepodobnosťou to bude on a nie ventilator.Ak je to hdd tak jediné čo môžeš spraviť je ze set top box položiš na niečo pružné  (napr. Kúsok karimatky)môže  to trochu stlmiť vibrácie.

Ale ak ten hdd počuť aj cez deň nie iba v noci zvážili by som výmenu set top boxu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

• Magio Box - Cisco X301T vcera technikom vymeneny

Windows 8.1(Opera)Tizen 2(Safari)HTC One A9>> Obľúbené kanály <<Windows 7(IE)Motorola VIP1616E_MB0928RG6364
    za Motorola VIP1616E...... a do rana som zistil, ze na tento box seka, vcera na STV 1HD..takze ja uz neviem co v telekome za **piip** ponukaju na prenajom....
Editoval/-a casar2
oprava

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

• Magio Box - Cisco X301T vcera technikom vymeneny

Windows 8.1(Opera)Tizen 2(Safari)HTC One A9>> Obľúbené kanály <<Windows 7(IE)Motorola VIP1616E_MB0928RG6364
    za Motorola VIP1616E...... a do rana som zistil, ze na tento box seka, vcera na STV 1HD..takze ja uz neviem co v telekome za **piip** ponukaju na prenajom....

...takze, aj v tomto magio boxe Motorola VIP1616E sa v noci a aj cez den zapina HDD..., len nechapem, ze preco, nedavam nic nahravat, je to dobre odvetrane...mate tiez taketo skusenosti s magio boxmi od Telekomu?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nejako im blbne toto fórum. 

Neviem ako to funguje na káblových boxoch ale na satelitnom si nahráva prave bežiaci program na hdd kvôli možnosti spätného pretocenia programu resp. funkcii timeshift.

Ak to funguje takto aj na kablovom tak neurobis nič. 

Na mojom satelitnom bolo hdd pocut iba v noci keď  bolo všade  ticho ale nebolo to nič moc rušivého.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež mám ten istý magio box( Motorola VIP1616E ),a presne ten istý problém mám aj ja.Počas dňa a aj noci sa niekolko krát zapína HDD a lezie mi to na nervy,a ďalší problém je sekanie obrazu(obraz mi seká na jojke,markíze,rtvs a aj na iných staniciach).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

je mala pravdepodobnosť aby sa rovnaká chyba opakovala.Čo by mohlo spôsobovať hlučnosť zariadenia je zapnuté nahrávanie (plánovaná nahrávka). V opačnom prípade to nebude HDD ale chladenie. 

Skúste opätovne kontaktovať našich technikov a poradiť sa s nimi. 

Dajte vedieť aké stanovisko vám poskytli. 

Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar