ZyXEL VMG1312-B30B

Otázka

• 0

Rád by som sa opýtal, či je technický možné použit na pripojenie služby MAGIO Internet tento VDSL2/ISDN modem: ZyXEL model number: VMG1312-B30B

https://www.alza.sk/zyxel-vmg1312-b-d2122159.htm?kampan=adw3_sietove-prvky_zyxel-vmg1312-b-151109-vd014a16&gclid=Cj0KEQiAu9q2BRDq3MDbvOL1yaYBEiQAD6qoBidYPTUsecWkLokAj9dg7pBdE1fJky3aD7Q2P2rEx7AaAmX-8P8HAQ

Kupil som si tento modem, a rad by som ho vymenil za pôvodný, ktorý už technicky nesluži tak dobre.

Zkúšal som ho pripojit, DSL porty na Telekom sieti sa mi spojili, prebehla synchronizácia, ale nemal som internetovú konektivitu.

Existuje pro tento VDSL2+  modem/ruter odporučane nastavenie na DSL sieti Telekom?

ďakujem za odpoveď

354714_906639_Zyxel_VMG1312_B30B___Uzivatelska_prirucka.pdf

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

@hopotel ahoj, jasne, da sa vymenit., Musis ale nastavit VLAN ID na 2510 aby to fungovalo

Vyskusaj a daj vediet pls 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@hopotel ahoj, jasne, da sa vymenit., Musis ale nastavit VLAN ID na 2510 aby to fungovalo

Vyskusaj a daj vediet pls 

Ahoj,

práve som si kúpil tento stroj a po nastavení v LAN na ppp1.1 funguje bez problémov!

Vďaka za radu!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @neonka,

odpoveď od @bu2ckland som označil ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty.

V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže :)

Prajem pekný víkend

Matej

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar