Novy Magio Box

Otázka

• 0

Dobrý deň,

Magio Box mámm už asi 6 rokov a nikdy som nemal podobný problém, až kým som nedostal najnovší Box.

Ide o to, že som mal v Boxe zapojenú len jednu anténu teraz vraj treba dve. To znamená že obidva káble majú byť natiahnuté zo satelitu??

Môj problém spočíva v tom, že keď dám nahrávať nejaký film tak medzitým neviem pozerať iné programi pred tým aj keď som mal zapojenú len jednu anténu mohol som pozerať hocijaký program a pri tom aj nahrávať.

Mal niekto podobný problém? Ak treba teda mať zapojené v boxe aj Antena 1 aj Antena 2 obidva káble majú byť natiahnuté priamo zo satelitu? Ďakujem za rady!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj, ak si mal aj pred tým Magio box s nahrávaním, tak si mohol nahravať a súčasne pozerať maximalne iny program iba vtedy, pokial boli oba programy, teda nahrávaný a pozeraný na jednom TP, takže na tom sa nič nemeni. Počítam, že si dostal nový box Kaon CO 1000, ktorý má v menu nastavené oba tunery. Dá sa to v menu vypnúť a nastaviť len jeden tuner. Nahravať však budeš môcť a súčasne sledovať len programy na rovnakom TP. Práve preto, aby si mohol sledovať a zaroven nahravať ma settobox dva tunery.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To je práve pozitívum STB, žiadne obmedzovanie a blokovanie navzájom pri nahrávaní

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar