VDSL rychlost iternetu

Otázka

• 0

Pridal (editované)

v prilohe som prilozil obrazok ako rychlostou stahujem data aj ked mam VDSL 2 solo  tak stahujem tak ako keby som mal obycajny net 

moja otazka znie preco  to tak je ? hmm minuly rok som stahoval plnou rychlostou a teraz ked zacnem stahovat tak internet je uplne spomaleny 

poprosil by som o vysvetlenie 

dakujem 

stiahni to.png

Editoval pavuk123

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

@pavuk123 ake mas vysledky cez speedtest? 

Pri VDSL 2 by si sa mal hybat okolo  20 / 2  +- 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

test je vzdy dobry tak ako pises rychlost cca ale jak zacnem stahovat vacsie mnozstvo dat tak konec ci to telekom nejak obmedzil alebo uz neviem teda 

test.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keď už sťahujem z hellshare máme zaplatený účet aby šla plná rýchlosť ? Na free to naplno nepôjde :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keď už sťahujem z hellshare máme zaplatený účet aby šla plná rýchlosť ? Na free to naplno nepôjde :)

Mno veľká pravda :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

test je vzdy dobry tak ako pises rychlost cca ale jak zacnem stahovat vacsie mnozstvo dat tak konec ci to telekom nejak obmedzil alebo uz neviem teda 

ak mas VDSL, tak mas FUP 300 GB

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

test.png

Mno podľa  tohoto screenu ten test až taky dobrý neni. 2.35 Mb/s je tak možno dsl balík  "M" a nie vdsl. A neni mi ani jasný  názov toho tvojho balíku "vdsl 2 solo"

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

S rýchlosťou pripojenia 2.35Mb/s by si mal sťahovať okolo 300kB/s tak že podľa toho prveho screenu kde ti to ťahá  450kB/s to ešte  aj presahuješ :D

Aký  máš  vlastne net? Balík? ???

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar