Kvalita vysielania z archívu - riadna mazanica kedy sa to zmení?

Otázka

• 0

Chcem sa opýtať, kedy bude k dispozícii archív pre rôzne kvality - hlavne tú najvyššiu. Keď v archíve prepnem manuálne na akúkoľvek inú kvalitu ako je Auto, tak dostanem informáciu, že Stream je dočasne nedostupný. To nie je celkom pravda, lebo nebol dostupný nikdy. Od začiatku je dostupná len kvalita Auto.

A tá, povedzme si pravdu je možno pozerateľná na tablete 8 palcov no pri väčšom rozmere už je problém čítať písmená, ak sú zobrazené v programe na obrazovke a to nehovorím, keď si to pustím cez Android TV na väčšej obrazovke. Niekde som v minulosti čítal, že ak som v sieti Telekom, tak by kvalita Magio Go mala byť lepšia, lebo je tam nastavená vyšší dátový tok. Mám VDSL v sieti Telekom, no kvalita je rovnaká ako keď to pustím napr. cez 3G sieť Orange.

Plánujete to nejako riešiť kvalitu v budúcich verziách? Chápem, že na Slovensku iní operátori veľmi netlačia na kvalitu a archív ponúkajú v priemernej kvalite. UPC to začína tlačiť aj v HD kvalite. Odporúčam pozrieť si HBO Go, ktorý síce nevysiela v HD ale tá kvalita je v porovnaní s Magio Go na sto honov vzdialená.....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

1. ta kvalita by zaujimala aj mna, to je skor otazka na marketingove oddelenie

2. ak si v siete telekom je kvalita lepsia, ale v archive to tak byt nemusi a pravedepdobne ani nie je

3. mne to ide na najvyssej kvalite, aspon cez stranku tv go to ide 

Na PC to teda ide v pohode

Na tablete je to tak ako pises

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

@viliam.machyniak , intenzívne pracujeme na zlepšení aplikácie a dosiahnutia vyššej kvality obrazu. Verím, že čoskoro budeme môcť bližšie informovať o týchto pozitívnych zmenách. 

Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

kedy približne sa počíta s tým, že nová aplikácia bude dostupná aspoň na všeobecné testovanie?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar