VDSL pevna linka a magio tv

Otázka

• 0

Dobry den obraciam sa o radu. pred nedavnom ma kontaktovali z telekomu a ponukli mi prechod z ADSL na VDSL 20 taktiez mozost magio tv cez kabel. Zaujimava ponuka povedal som si. No potom som zacal po forach hladat dake info a docital som sa ze je velky problem s routrom ABD..... hlavne ak ma zakaznik aj pevnu linku. To je aj moj pripad mam pevnu liku a internet na kt sa bezne pripajaju 3 notebooky ak by som k tomu este dal aj magio tv tak podla mnohych prispevkov na forach by to ten router nezvladol. Viete mi poradit ci ist do toho a ci nie? Nerad by som potom riesil reklamacie atd. je este vraj moznost pripojit za BAD router dalsi router. Co mi poradite ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

ja by som urcite volila prechod na vdsl, uz len z hladiska rychlosti internetu.. skuste kontaktovat bezplatnu linku technickej podpory 0800 123 777, kde vam vedia poradit, ake su moznosti, aby bola kvalita pripojenia co najlepsia

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den obraciam sa o radu. pred nedavnom ma kontaktovali z telekomu a ponukli mi prechod z ADSL na VDSL 20 taktiez mozost magio tv cez kabel. Zaujimava ponuka povedal som si. No potom som zacal po forach hladat dake info a docital som sa ze je velky problem s routrom ABD..... hlavne ak ma zakaznik aj pevnu linku. To je aj moj pripad mam pevnu liku a internet na kt sa bezne pripajaju 3 notebooky ak by som k tomu este dal aj magio tv tak podla mnohych prispevkov na forach by to ten router nezvladol. Viete mi poradit ci ist do toho a ci nie? Nerad by som potom riesil reklamacie atd. je este vraj moznost pripojit za BAD router dalsi router. Co mi poradite ?

Ja mám od nich pevnú linku,televíziu na 2 TV a VDSL internet 50/5. Zatial až také nejaké velké problémy som nemal,až nato že som už jeden krát menil router lebo mi strelil a niečo v ňom vyhorelo, ďalej som menil už 3-krát magio box s nahrávaním(bol tam problém z nahrávaním,niečo z diskom).Ale inak iné problémy som nemal.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja mám od nich pevnú linku,televíziu na 2 TV a VDSL internet 50/5. Zatial až také nejaké velké problémy som nemal,až nato že som už jeden krát menil router lebo mi strelil a niečo v ňom vyhorelo, ďalej som menil už 3-krát magio box s nahrávaním(bol tam problém z nahrávaním,niečo z diskom).Ale inak iné problémy som nemal.

tak u mna by bla dostupna len ta rychlost 20ka.. tak uvidim no . skoda ze neponukaju aj iny router mozno drahsi ale kvalitnejsi..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najvacsi smejd co som zatial videl bol Pirelli. Asi po 2 tyzdnoch mi ho vymenili za tento ADB a som si vravel ze konence nieco co aspon vypada ako router z tohto storocia a nie je od vyrobcu pneumatik :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz