Internet L zvyšenie uploudu

Otázka

• 0

Chcel bi som sa informovat mám zriadenu službu Magio internet L  ADSL  bohužial na mojej lokalite nieje dostupná lepšia služba ale chcel bi som ho upgradnut poprípade zvíšít  uploud za ktory bi som si priplatil je možne zriadit niečo taketo poprípade dakujem za bližšie info

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

12 odpovedí na túto otázku

• 0

@MartinDobra

upload si mozes zvysit na 5/1

stoji to 3,98 mesacne 

ak sa samozrejme bavime o ADSL

Editoval bu2ckland

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

@Tataracik cenniky mas tu

je to mesacny, ak by bol jednorazovy, tak by si to dal kazdy 

Editoval bu2ckland

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

niekedy sa to dalo ale už dávno som to nikde nevidel v ponuke. Mňa by zaujímalo, či sa dá na optike zvýšiť upload. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja som si niekedy davno zvysoval rychlost na ADSL a vtedy tam bol jednorazovy poplatok
@bu2ckland vies mi dat prosim nejaky link na cennik za zvysenie uploadu? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@bu2ckland dakujem za info.
takze zvysit sa da len na L-ku a to do rychlosti 10 megabit/s. Co ale nedava zmysel lebo za cenu takmer 4€ mesacne mam XL-ko v chytrom baliku kde je upload 30Mb/s.
pametam si ze niekedy davno (cca 10 rokov dozadu) to bol naozaj jednorazovy poplatok ale na ADSL-ku. O optike sa mi vtedy ani nesnivalo :D v nasich koncinach. Potom to (asi) zvysili vsetkym bez aktivacie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@bu2ckland dakujem za info.
takze zvysit sa da len na L-ku a to do rychlosti 10 megabit/s. Co ale nedava zmysel lebo za cenu takmer 4€ mesacne mam XL-ko v chytrom baliku kde je upload 30Mb/s.
pametam si ze niekedy davno (cca 10 rokov dozadu) to bol naozaj jednorazovy poplatok ale na ADSL-ku. O optike sa mi vtedy ani nesnivalo :D v nasich koncinach. Potom to (asi) zvysili vsetkym bez aktivacie. 

BAVIM SA O ADSL  internete ? rychlost po upgrade ? je možne mat vyšší uploud ako  1megabit/s. ? dakujem za bližšie info

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

BAVIM SA O ADSL  internete ? rychlost po upgrade ? je možne mat vyšší uploud ako  1megabit/s. ? dakujem za bližšie info

ahoj, prikladam ti screen z cennika

Bez názvu.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skvor by som nemohol požiadat o navyšenie ???? priplatil by som si za zvyšenie  upstreamu na kolko u nás kvalitny net nieje 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Napísal som do chatu a na kolko mám internet ADSL  L  balík s upgradom na 5/1 som sklamaný že mi neviete poskytnut za príplatok alebo mesačný poplatok navýšenie rychlo na uploude a lepší internet momentálne nijee na mojej lokalite dostupny tak by som chcel vediet na koho sa obrá**piip**  aby mi stýmto pomohol poprípade dal vediet kedy bude dostupna VDSL  služba  na objednanie ?  dakujem za bližšie info

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar