prechod na vdsl balik L

Otázka

• 0

Chcel by sa opytat ci je mozny prechod na vdsl po 4mesiacoch od uzavretia zmluvy a ci sa zvysia dae poplatky

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj @loksik.lubos

zmena je možná aj počas viazanosti, no samozrejme musíš mať dostupnosť. Mesačný poplatok závisí od programu na VDSL pripojení. Pre bližšie informácie ti odporúčam kontaktovať priamo kolegov, ktorý ti vedia overiť linku a zabezpečiť zmenu. Vo väčšine prípadov je potrebný nový wifirouter. 

Môžeš nás kontaktovať na našej stránke www.telekom.sk, prostredníctvom online chatovej komunikácie alebo zanechaním čísla, telefonický na bezplatnej infolinke 0800 123 456 alebo osobne v Telekom centre

Daj vedieť či sa ti podarila zmena na VDSL úspešne :) 

Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den.Ako je mozne ked si pozriem mapu pokrytia priamo na VDSL 20mbit/s  tak mi ukazuje ze dostupna je a v Tcom centrach mi eviduju ze tam nieje ziadna dostupnost pritom som tu mal zriadene aj Turbo 4 a bez problemov. Tak ako to je s dostupnostou priamo na tejto adrese?.Dakujem

Bez názvu.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @loksik.lubos

kolegovia overili tvoju adresu : Pod Hradiskom 72/253, Žilina, 01004. Na danej adrese je možné využívať max. ADSL pripojenie do rýchlosti 10 Mbit/s . VDSL pripojenie nie je dostupné. 

Mapa pokrytia ma informatívny charakter, ktorá je priebežne aktualizovaná. 

Odporúčam ti zadať podnet dole pod mapou pokrytia, kolegovia preveria aké máš možnosti. 

Prajem ti pekný deň

Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.