Kontakty volajúcich hovor.

Otázka

• 0

Mám jednu otázku, včera bol doručený telefón môjmu synovi  typ Acer Liquid Z 530 a dnes prešiel na paušál Happy L. ako prešiel  a niekto mu volá a má ho v zozname tak mu vypisuje neznáme číslo. Nevieme ako sa to dá v telefóne nastaviť. Ďakujeme za odpoveď. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Pre program Happy je aktivácia služby CLIP spoplatnená sumou 4.99 €.  Službu je možné aktivovať cez operátora na bezplatnom čísle 0800123456, na predajni.

Túto službu bolo možné aktivovať  po prihlásení  Môj Telekom v časti aktivácia služieb https://www.telekom.sk/

Citát

ma čísla uložene aj v MT aj na SIM a telefón si nevie priradiť meno. Pozri sa z čoho načítava kontakty a skus len jednu možnosť MT alebo SIM a potom vyskúšajte zavolať. Prípadne ak máš nejaku synchronizáciu napr. Google, tak skus ešte aj to. 

@lusilienka v tomto prípade volanému nevie priradiť meno a na displeji sa zobrazí telefónne číslo 

Ak volaný nemá aktivovanú službu CLIP alebo volajúci použije CLIR-ko, vtedy sa na displeji zobrazí neznáme číslo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj beyteplicky, ak zobrazuje neznáme číslo, tak potom buď nemá aktívnu službu CLIP alebo ma čísla uložene aj v MT aj na SIM a telefón si nevie priradiť meno. Pozri sa z čoho načítava kontakty a skus len jednu možnosť MT alebo SIM a potom vyskúšajte zavolať. Prípadne ak máš nejaku synchronizáciu napr. Google, tak skus ešte aj to. 

Editoval/-a Lusilienka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar