Podpísať záväzok ale ešte počkať

Otázka

• 0

Už X rokov fičím (neberte to ako srandu) na DSL internete od Telekomu a už onedlho mám možnosť si opäť predlžiť záväzok, ale neviem či je to správne, respektívne neviem čo sa stane.

Tam kde bývam idú meniť pôvodné metalické vedenie za optické a všetko toto bude spravené do 2Q 2016.

Preto mám otázku

Je rozumné počkať na podpis alebo nastane niečo neobvyklé, keď teraz podpíšem respektíve predĺžim svoj záväzok na zmluve na DSL interne?

Ide mi o to, že nieže povedia potom, že mám záväzok na DSL a musím počkať na ďalší cca 18 mesiacov. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Ahoj Ján, ďakujeme Ti za príspevok. Pokiaľ máš informáciu o výstavbe optickej technológie na Tvojej adrese , máš tieto možnosti :

1. vieš prejsť na novú viazanosť s tým, že si ponecháš služby na DSL technológii tak, ako si používal a zaviažeš sa v kampani s novou, 24 mesačnou viazanosťou  a po ukončení výstavby optickej siete prejdeš s novou viazanosťou na optiku bez uplatnenia zmluvnej pokuty 

alebo

2.  počkáš na ukončenie prác spojených s káblovaním optikou a následne požiadaš o predĺženie viazanosti už na optickej technológii.

Verím, že nám zachováš svoju priazeň a či už si vyberieš prvú alebo druhú možnosť, so službami na optike budeš spokojný :)

Prajem Ti pekný deň :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar