Odstúpenie od zmluvy

Otázka

• 0

Dobrý deň, nakoľko T Com mi nedokáže od 25.1.vyriešiť problém s Magio Go, zvažujem zrušiť zmluvu TV a internet, len popri sťahovaní som stratil zmluvu a neviem v akej výške by som platil pokutu za predčasné  zrušenie. Ďakujem za odpoveď.o.O

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

200 eur, ked to dáš na súd, tak pravdepodobne nič, kedže zmluvna pokuta je podla viacerych sudo nezakonna

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Miloš Martovič :  200 Eur, to je ešte celkom ok, diky.

bu2ckland:  problém mám ten, že pri registrácii na magio go to neprešlo korektne a idú mi iba základné programy, nejde mi Discovery, National  geographics atď,( doma mám balík L a tieto programy mi idú). Pri týchto programoch mi vypíše, že mám kontaktovať 0800123456, kde mi povedali, že malo by mi to ísť a mám volať 0800123777, tam mi povedali, že to nahlásia ako závadu a pozrú sa na to. 25,1 som to nahlasoval, 28.1 som volal v akom je to stave, povedali v riešení.... predvčerom som písal chatom do T comu, kde mi odpísal že to posunú kolegom a sa mi ozvú, do dnešného dňa nikto.... Keď T com nedokáže 2 týždne reagovať na problém zákazníka tak nie je o čom....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar