servisny technik

Otázka

• 0

caute

dnes som pisal z operatorkou z Telekomu,ci by mi nedala cislo na servisneho technika,oblast Bardejov,aby som sa s nim dohodol na instalacii MagioTv:

odpoved: zial, nie je mozne dohodnut sa priamo s technikom na case zriadenia sluzby

To teraz mam zobrat  tyzden dovolenky,a cakat  nanho.Keby mi povedali kedy pride,ta by som si vybavil den volna.

Som sklamany ztoho.V sobotu nerobia

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

ahoj vladopiter :smileyhappy:

to,  čo Ti napísala operátorka je pravda, nie je možné získať kontakt priamo na technikov v tej-ktorej oblasti. Pokial šlo o zriadenia Magio TV a je nutná inštalácia prípojky, termín technika je dohadovaný telefonicky hneď po spracovaní Tvojej objednávky, takže vieš dátum a čas, kedy technik príde :smileywink:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
ked som mal minule poruchu,tak tyzden som ich otravoval,a technik mi zavolal,ked stal pred domom,Bohuzial nemam lietadlo,hmm
odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

je lepsie pockat kym technik zavola a snim si dohodnut termin.to nieje ziadny problem.su to tak isto len ludia ktory si robia svoju robotu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne zavolal technik a dohodli sme sa na termíne, nebol žiadny problém.

Lenže ľudia sme rôzny a všetko záleží od ochoty. Všade neplatí : Náš zákazník - náš pán.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz