Otázka

• 0

Malá otázočka. Prečo nie je funkčný  USB slot na Magio boxe.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

1. Nechcú aby sme si nahrávali niečo na externé zariadenie  z kde by to bolo možné preniesť  do PC/intenret z dôvodu ochrany autorských práv.
2. Pýtal som sa prečo teda nepridajú aspoň možnosť prehrávať vlastné videá z USB - vraj to vedia už všetky moderné TV tak to pre nich nie je zaujímavá funkcia. 
3. USB je čiastočne funkčé - napájanie funguje môžete si na ňom nabíjať mobil alebo iné zaiadenia :D  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

1. Nechcú aby sme si nahrávali niečo na externé zariadenie  z kde by to bolo možné preniesť  do PC/intenret z dôvodu ochrany autorských práv.
2. Pýtal som sa prečo teda nepridajú aspoň možnosť prehrávať vlastné videá z USB - vraj to vedia už všetky moderné TV tak to pre nich nie je zaujímavá funkcia. 
3. USB je čiastočne funkčé - napájanie funguje môžete si na ňom nabíjať mobil alebo iné zaiadenia :D  

4. Telekom ho využíva sa servisné účely.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V tom druhom bode nemáš pravdu. Problém je v tom, že platforma na Magio je od Microsoftu. Ak by sa s funkčnili USB porty museli by byť urobené zmeny v platforme a to by niečo stálo. Finančne to nebolo rentabilné. Tak preto nie sú aktívne USB porty.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

hlavným dôvodom je jeho využitie, reps. nevyužitie. V dnešnej dobe má každý novší televízny prijímač USB pripojenie. 

Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ľuboš, lenže nie každý má najnovší typ TV. Nezabúdaj, že sme na Slovensku, ani nezabúdaj že sú aj chudobnejšie regióny ako je BA. A určite sám vieš, že na starších prístrojoch buď nebol žiadny USB konektor, ale sa cez to dali pozerať max.fotky, alebo možno aj filmy, ale len určité formáty či bez titulkov... a pod.
Magio by práve (myslím že nie náročnou) úpravou SW získalo obrovskú pridanú hodnotu a ocenenie svojich klientov ak by sa mohlo využiť aj ako multimediálny prehrávač, pričom pri takom HW a doplnení kvalitným SW playerom mohlo prehrávať všetky možné typy súborov vrátane externých titulkov... /mňa osobne to neštve, ja to mám vyriešené prepojením TV s PC, ale som si istý, že by to malo obrovský pozitívny ohlas - ak sa teda Telekom ešte zaujíma o názor už získaných klientov do svojho košiara :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

je možné, že veľa ľudí má drahší, novší televízor niekde v obývačke schopný prehrávať filmy z USB. ale myslím, že mnoho ľudí nemá na druhom, treťom TV takúto možnosť. a zrovna tam by sa to hodilo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar