Otázka

• 0

Malá otázočka. Prečo nie je funkčný  USB slot na Magio boxe.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

1. Nechcú aby sme si nahrávali niečo na externé zariadenie  z kde by to bolo možné preniesť  do PC/intenret z dôvodu ochrany autorských práv.
2. Pýtal som sa prečo teda nepridajú aspoň možnosť prehrávať vlastné videá z USB - vraj to vedia už všetky moderné TV tak to pre nich nie je zaujímavá funkcia. 
3. USB je čiastočne funkčé - napájanie funguje môžete si na ňom nabíjať mobil alebo iné zaiadenia :D  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

1. Nechcú aby sme si nahrávali niečo na externé zariadenie  z kde by to bolo možné preniesť  do PC/intenret z dôvodu ochrany autorských práv.
2. Pýtal som sa prečo teda nepridajú aspoň možnosť prehrávať vlastné videá z USB - vraj to vedia už všetky moderné TV tak to pre nich nie je zaujímavá funkcia. 
3. USB je čiastočne funkčé - napájanie funguje môžete si na ňom nabíjať mobil alebo iné zaiadenia :D  

4. Telekom ho využíva sa servisné účely.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V tom druhom bode nemáš pravdu. Problém je v tom, že platforma na Magio je od Microsoftu. Ak by sa s funkčnili USB porty museli by byť urobené zmeny v platforme a to by niečo stálo. Finančne to nebolo rentabilné. Tak preto nie sú aktívne USB porty.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

hlavným dôvodom je jeho využitie, reps. nevyužitie. V dnešnej dobe má každý novší televízny prijímač USB pripojenie. 

Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ľuboš, lenže nie každý má najnovší typ TV. Nezabúdaj, že sme na Slovensku, ani nezabúdaj že sú aj chudobnejšie regióny ako je BA. A určite sám vieš, že na starších prístrojoch buď nebol žiadny USB konektor, ale sa cez to dali pozerať max.fotky, alebo možno aj filmy, ale len určité formáty či bez titulkov... a pod.
Magio by práve (myslím že nie náročnou) úpravou SW získalo obrovskú pridanú hodnotu a ocenenie svojich klientov ak by sa mohlo využiť aj ako multimediálny prehrávač, pričom pri takom HW a doplnení kvalitným SW playerom mohlo prehrávať všetky možné typy súborov vrátane externých titulkov... /mňa osobne to neštve, ja to mám vyriešené prepojením TV s PC, ale som si istý, že by to malo obrovský pozitívny ohlas - ak sa teda Telekom ešte zaujíma o názor už získaných klientov do svojho košiara :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

je možné, že veľa ľudí má drahší, novší televízor niekde v obývačke schopný prehrávať filmy z USB. ale myslím, že mnoho ľudí nemá na druhom, treťom TV takúto možnosť. a zrovna tam by sa to hodilo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar