Novy vzhlad fora

Otázka

• 2

Neviem, ci je to len moj problem, ale po poslednej zmene fora sa v tejto strukture stracam a nedokazem sa tu pohybovat tak intuitivne ako predtym. Alebo len starnem? Podla mna, predchadzajuca forma fora bola jednoduchsia a lepsia.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

skus toto: 

Po prihlásení klikni na "profil" a potom na "delegácie". V časti "delegované na mňa" sa zobrazia všetky delegácie a kliknutím na kôš sa zmažú všetky delegácie. Potom v obrazovke delegované služby je potrebne kliknúť na kontextové menu (tri bodky v pravo hore) a vybrať "žiadosť o delegovanie". 

Následne stačí vybrať, že chceš delegovať mobilné číslo, zadáš ID kód a potvrdíš. Potvrdená požiadavka zmení oprávnenie na "aktívny správca". 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Neviem, ci je to len moj problem, ale po poslednej zmene fora sa v tejto strukture stracam a nedokazem sa tu pohybovat tak intuitivne ako predtym. Alebo len starnem? Podla mna, predchadzajuca forma fora bola jednoduchsia a lepsia.

Nie je to až také zložité, mne skôr chýba, že nevidím, ktorí užívatelia sú ONLINE

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Podstatné je aby toto fórum slúžilo na to na čo má. Vzhľad sa mi zdá byť úhľadnejší a praktickejší.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne sa paci, ze sa tu konecne da citovat, toto mi najviac chybalo.

Nie je to až také zložité, mne skôr chýba, že nevidím, ktorí užívatelia sú ONLINE

Ked si pozries top autori, kde si sme mimochodom na prvych miestach :D tak tam ti ukazuje kto z nas je online

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne sa paci, ze sa tu konecne da citovat, toto mi najviac chybalo.

Ked si pozries top autori, kde si sme mimochodom na prvych miestach :D tak tam ti ukazuje kto z nas je online

Ano, to som si všimol, ale to sú TOP autori, predtým sa zobrazovalo, kto je ONLINE zo všetkých používateľov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano, to som si všimol, ale to sú TOP autori, predtým sa zobrazovalo, kto je ONLINE zo všetkých používateľov.

no toto tu uz nie je. Cize jedine si to sledovat kliknutim na profil

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Absolutne nepouzitelne a neprehladne, doteraz som mal pristup ku vsetkemu teraz naraz potrebujem overit " Nemáte dostatočné oprávnenie na zobrazenie týchto informácií. Ak ste vlastníkom tohto produktu, je potrebné mať podpísanú dohodu o elektronickej komunikácii. Ak je vlastníkom niekto íný, musí vám delegovať oprávnenie "Aktívny správca".

A to mam komplet 3x mobil,pevná linka,internet, TV magio, ku všetkemu som mal pristup cez MOJ TELEKOM (faktury spotreba.....) teraz potrebujem si to overovat a nic nevidim ohladne info ani platieb.A to som už cez 20 rokov zákazníkom Telekomu,..... dakujem neprosim....posledná kvapka v mori....do ukoncenia zmluv zaplatim a potom odchadzam. Predpokladal som vylepšenia bohužial pre mna dodatočná zátaž, takto si vylepšenie služby nepredstavujem.Doteraz som fungoval a teraz zase potrebujem ďalšie overenie,prečo ?, nemám už na to čas.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Mne osobne sa páči.klasický štandard. Ja by som ešte chcel aby aj s novým fórom prišli aj nové programové ponuky. napr. PRIMA MAX, už aj Skylink ju zaradil do ponuky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.