Staznost

Otázka

• 0

Dobry den , chcela by som vediet preco uz po  skonceni viazanosti pausalu mi prisla do faktury dalsia splatka zariadenia ked som si to mesiac predtym vsetko poctivo vyplatila !! ked som bola na pobocke u vas platit pausal zrazu som uz nebola v databaze a nikto nic nevedel a musela som to uhradit !! ziadam o vratenie penazi!!! do teraz som bola spokojna s vasimi sluzbami a taketo sklamanie z vasej strany som necakala, tak ako som kazdemu mojmu znamemu odporucala Vase sluzby tak to sa zmeni!! Mate tam v systeme obrovsky bordel a mali by ste s tym zacat nieco robit!! Dufam ,ze sa niako dohodneme . S pozdravom Romana Krizanova. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

ahoj Romana, odporucila by som ti pozriet si prvu fakturu po zmene programu (pred 2 rokmi keď si podpisovala zmluvu), lebo v prvej fa nie je zariadenie účtované - tá faktúra je s alikvotnou časťou za pôvodný a nový program, až od druhej fa. preto aj po skončení viazanosti je ešte v jednej fa naúčtované. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj Romana,  áno aj mne toto isté urobili čakal som na faktúru (prvú bez poplatku za mobil) či mi zaučtujú znova 9€ mesačne čiže zaplatil som 25 krát po 9 € toto sa stáva keď máš ešte zbytok viazanosti z minulej zmluvy ja som mal 27 mesačnú viazanosť,  pretože som skôr uzatváral zmluvu, ale volal som na zákaznícku linku a pracovníčka mi ochotne a bez nutnosti hádania vrátila 9€ do budúcej faktúry, ale daných 9 € som musel zaplatiť lebo faktúra bola už vystavená. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar