magio go premium ...predplatne?

Otázka

• 0
ako telekom je 1dnotkou na Slovensku v ponuke TV do Mobilu...to bez pochyby...Magio Go ..12 TV...Magio Go Premium 50 TV..ponuka je pestra a fajn ešte pred rokom tomu tak nebolo bolo to horšie tam je to o.k...Čo sa mi vsak nepaci je ze sa to da iba viazane na 24 mesiacov za 5.99...uprimne lepsie by bolo predplatné na pol roka...1 rok...2 roky...Vďaka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0
nemusim prave som kukol na stranke priamo pri objednávke magio go premium je napisane....Služba je viazaná na 24 mesiacov...je to novinka...pred pol rokom to nebolo...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
ked kliknes na zelenu objednavku magio go premium za tych 5.99 tak naskoci tabulka 1...1 az 24..za 5.99...pod tabulkou rozkliknes dalsie informácie .. a tam vypise ze služba je viazana na 24 mesiacov....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Kostelanský Daniel danokosto, 

Magio GOMagio GO PREMIUM sú bez viazanosti. Informácia o 24 mes.viazanosti sa uplatňuje v prípade, ak si zákazník k Magio GO/PREMIUM vezme akciové zariadenie. 

Prajem pekný deň

Ľuboš :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Kostelanský Daniel danokosto, 

tak ja mám Magio Go Premium s viazanosťou 24 mesiacov a podľa pracovníkov Telekom možnosť bez viazanosti nebola. Nemám žiadne akciové zariadenie a Magio Go mám ako samostatnú službu, bez káblového Magia.

Magio GOMagio GO PREMIUM sú bez viazanosti. Informácia o 24 mes.viazanosti sa uplatňuje v prípade, ak si zákazník k Magio GO/PREMIUM vezme akciové zariadenie. 

Prajem pekný deň

Ľuboš :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar