Dokedy budeme trpieť?

Otázka

• 0

Chcem Vám popriať všetko dobré v Novom roku a zároveň sa spýtať pána Bónu a pána Miklánka, dokedy nechajú trpieť zákazníkov Magio Satu? Dnes som si pozrel zápasy na Sport 1  Frosinone - Neapol a na Nova Sport1 Tottenham - Leicester. Oba zápasy boli úžastné, len jedna vec pokazila celkový dojem a to obrazová kvalita. Milí spomínaní páni, to sa aj v roku 2016 (21. storočie) nemienite zobudiť a zaradiť HD verzie týchto kanálov? To dokedy sa budete vyhovárať nato, že nedošlo k dohode s vysielateľom? Vaša konkurencia, aj tá na orbite, už pochopila, že HD sa stáva štandartom a nie výsadou, tak ako je to u Vás, kde platené HD kanály dávate do Vašeho úžastného "podvíživeného" HD balíka a tvárite sa, akú úžastnú kvalitnú službu poskytujete. Pán Bóna sa skoro rozplynul, že ste zaradili CT 1 HD A CT 2 HD na Magio Sate, ale to, že v ponuke nie je verejnoprávna RTVS :2 v HD, toho už netrápi. No "milí páni", čakáme s napätím na tie Vaše zázraky v roku 2016, snáď sa dočkáme.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Ja už len čakám na to kto bude mat od budúcej sezóny Premier League. Ak to nebudú Digi Sporty tak končím s Magio Sat. Tiež mi dochádza trpezlivosť. Slubovaný Sport2 HD na ktorom by som mohol pozerať F1 je asi tiež v nedohladne!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte @Miloš Martovič a @Lub77 ,

veľmi si ceníme Vaše podnety o HD kanály.

Chápem Váš záujem, kde určite nechceme stagnovať v rozširovaní a skvalitňovaní programovej štruktúry. V roku 2016 Vám chceme programovú štruktúru zatraktívniť o nové HD kanály (resp. zmenu z SD na HD). O každej novinke budeme našich zákazníkov informovať. Taktiež ak Vás čokoľvek zaujíma, môžete sa spýtať v rámci Hodiny otázok priamo nášho senior managera Juraja Bónu. O najbližšej hodine otázok budeme informovať prostredníctvom FB a na fóre :) . 

Prajem pekný deň, 

Ľuboš :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Miloš Martovič, 

Andrej Mikánek posilnil náš tím v oblasti digitálnej televízie, kde vo vedúcej pozícií naďalej ostáva náš senior manager Juraj Bóna.

Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No tak to by ste mali niekoho pohľadať, čo by posilnil Váš tím aj v oblasti satelitnej televízie, aby toľko ľudí nebolo nespokojných.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zaniesol som osobne a bol som aj na pohovore, konkrétne v Žiline na Poštovej ulici a ten pán, meno si už nepamätám, to bol hádam najväčší amatér, akého som kedy videl, mal o 75% technických znalostí ako ja, zrejme z princípu sa mi už neozval. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar