Magio Go uz skoro nikde v ziadnom browseri nefunguje

Otázka

• 1

Akoze Telekom, kedy uz konecne prestanete pouzivat ten trapny ViewRight a prejdete na nieco nove (idealne cisto html5 bez akehokolvek pluginu, ako to ma napr. Netflix)?

Vsak uz sa Magio Go neda skoro nikde pozerat. Mam 64bit Windows 10 a nefunguje to ani v IE (lebo je 64bit), ani v Edge (kedze to je uplne nove), ani v Chrome (tiez 64bit a nepodpora NPAPI). Jedine kde to funguje je stary 32bit Firefox, ale zas preco by som mal ten pouzivat, ked uz aj ten je mozne nainstalovat v 64bit verzii, co aj vylepsuje stabilitu apod.?

Fakt jedine kvoli zastaralemu a spomalenemu Telekomu musim u seba drzat stary browser.

Hanba vam.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Obavam sa ze to uz na PC nejde vobec nikde.

Ma niekto inu skusenost?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dentonator,nenapises mi presnu verziu  Firefox 32bit  ,ktoru pouzivas??

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,
v súvislosti s úpravami webovej aplikácie sa vyskytli neočakávané chyby, ktoré spôsobujú nekorektné správanie aplikácie. V spolupráci s dodávateľom robíme maximum pre to, aby sa problém čo najskôr eliminoval. Za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.

Pekný deň

Matej

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,
v súvislosti s úpravami webovej aplikácie sa vyskytli neočakávané chyby, ktoré spôsobujú nekorektné správanie aplikácie. V spolupráci s dodávateľom robíme maximum pre to, aby sa problém čo najskôr eliminoval. Za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.

Pekný deň

Matej

vdaka za info

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

stale mi to nefunguje doma ani podla vasho navodu .... problem bude podla mna v niecom inom.... doma mi na notebooku nejde sport 1 ani 2, jednotka a markiza v pohode (windows 10) a v robote na notebooku mi ide vsetko (windows 7) aj sport 1 a sport 2 uplne bez problemov. na oboch pouzivam firefox

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne to aj nejak funguje ale nacitava tie stránky strašne dlho a celé to je nepoužiteľné v stave v akom to je. Mohli by ste pouvažovať nad aplikáciou na win 10 ako má konkurencia a ktorú využívam namiesto magio go. Rovnako nechápem prečo sa magio go apka nedá stiahnuť na androide telku. Nechápem.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Ahojte, 

pristúpili sme k dočasnému riešeniu, kedy úvodná stránka www.magiogo.sk dočasne neobsahuje žiadne dynamické polia (napr. nie sú na úvodnej obrazovke dostupné EPG vybraných kanálov, či sme skryli polia, ktoré po kliknutí na ne vyvolávali pop-up okno.). Medzi takéto dynamické pole patrí aj „prihlásenie“ do Magio GO účtu alebo pole zmena jazyka, ktoré sú štandardne dostupné na home page v pravom hornom rohu, čo však aktuálne úvodnej obrazovke nenájdete. 

Postupujte preto prosím podľa tohto návodu:

1)     Kliknúť na záložku „Program“ – na tejto obrazovke je štandardne vpravo hore možnosť „prihlásiť“ alebo aj zmeniť jazyk z „SK“ na „EN“
2)     Kliknúť na záložku „Nahrávky“ – vyskočí pop-up okno na prihlásenie užívateľa. Po prihlásení sú vpravo hore dostupné možnosti na zmenu jazyka, odhlásenie, či nastavenie účtu.
3)     Kliknúť na záložku „Pozerať televíziu – vyskočí pop-up okno na prihlásenie užívateľa. Po prihlásení sú vpravo hore dostupné možnosti na zmenu jazyka, odhlásenie, či nastavenie účtu.

Ďakujeme za pochopenie

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar