Chcem odstupit od Magio Internetu avsak Magio Tv si chcem ponechat

Otázka

• 0

Dobry den,

Mam Magio (Internet + TV). Magio Internet  dsl je pre mna nepostacujuci a mam uz od ineho poskytovatela rychlejsie pripojenie. Rad by som zrusil len internet a nemam problem zaplatit pokutu. Viazanost mam este asi 10 mesiacov. TV si tych 10 mesiacov chcem este ponechat.

Ake su moznosti?

1. Je mozne zrusit iba internet a dalsich 10 mesiacov nadalej vyuzivat TV?

2. Je mozne zrusit iba internet, no na TV je nutne sa zaviazat na dalsich 24 mesiacov?

Pytam sa pretoze dnes mi na pobocke v Eurovea dali podpisat novu zmluvu  pre TV na 24 mesiacov a to bez upozornenia, ze sa jedna o novu viazanost. Ked som sa pytal na viazanost, tak z vyrazu tvare predajkine som mal pocit, ze som ju nachytal pri tom ako sa ma pokusala podviest. Mozno jej krivdim, ale z tej zenskej nevyzarovalo nic dobre. Radsej som to nepodpisal bez toho aby som si to neoveril oficialne.

Tak ako to je? Iba moznost 2? Alebo aj moznost 1?

Dakujem

MS

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Môžeš využiť aj možnosť jedna, len pozor aby ťa znova nenachytali aj pri telefonickej objednávke. Zaplatíš zmluvnú pokutu 100 eur (resp. jej alikvotnú časť) za porušenie zmluvy a televíziu si ponecháš, s tým, že podpíšeš nový dodatok, v ktorom sa ale nebude meniť viazanosť. 

A prečítaj si toto ešte: http://nasenovinky.sk/article/21133/chcu-od-vas-operatori-zmluvnu-pokutu-brante-sa-a-nic-neplatte-poradime-ako-na-to

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dakujem za odpoved. Som rad ze som jej nenaletel a to aj napriek tomu ze mi vehementne tvrdila, ze system inu moznost nepripusta. Skusim to teda v inej pobocke, snad natrafim na feroveho cloveka a nie zase na takuto podvodnicku co si vylepsuje svoje zamestnanecke KPI takymito podvodmi. Sposobuje skodu klientom, ale hlavne svojmu zamestnavatelovy kazi cest a meno. Tu telku som planoval predlzovat po uplynuti viazanosti, no po tejto skusenosti to pravdepodobne uz s principu prehodnotim.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ešte som zabudol dodať, že zmluvu podpísanú máte a zrušenie jednej služby z tej zmluvy neznamená zánik celej zmluvy, preto ten nový dodatok už len z jednou službou musí obsahovať klauzulu v bode č.1, že viazanosť sa nemení. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zalezi ci vyuzivas sluzby samostatne alebo v chytrom baliku, ak samostatne tak vies zrusit iba net, a ponechat telku s aktualnou viazanostou, ak uz vyuzivas cenu v ramci chytreho balika tak tam je jedina moznost zrusit cely balik a zaviazat telku opat akokeby na novo na 24 mesiacov, toto by si mal mat aj v aktualnej zmluve ci uz mas chytry balik alebo nie 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Mam chytry balik M+XL. V Avione mi to dnes predajca zrusil bez navysenia viazanosti.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.