Cisco x300T

Otázka

• 0

Zdravím ,po výmene za motorolu mi doma zostal tento set top box. Otázka znie ,dá sa ešte nejako využiť ,ak ano uvítal by som nejakú radu ,alebo je jeho púť ukončená ? Je to potrebné nejako odblokovať ,prehrať nový firmware ,či? Ďakujem za každý postreh.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

@Štefan Abaffy 1.) ak ti ostal STB cisco x300t tak si ho asi mal asi vo vlastnictve, ze? Ak ano, tak mozes ho zapojit k druhej TV, ale potrebujes si to overit v telekome, ci je v pohode. Zavolaj na 0800 123 456 a poziadaj o pridanie vlastneho boxu

2.) ak nebol vo vlastnictve ale iba v prenajme tak ho mozes pouzivat ako druhy box ak ti ho uz v systeme ,,nezmazali,, a ty by si ho mal vratit na pobocku. 

Prever si to :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Ano ,mal som ho vo vlastníctve a tak mi zostal. Chcel by som ho využiť skôr pre iný spôsob príjmu ako magio .V podstate by som to rád použil na terestriálny digitálny signál ,kde by som chcel využiť možnosť záznamu. Mno a potom ďalšia vec ,je tam vstup USB ,ale ten bol od počiatku blokovaný ,preto ma zaujíma jeho možnosť využitia. Ďakujem za info a odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Štefan Abaffy co ja viem, tak STB nie je mozne vyuzit na iny prijem, V ramci softwaru, ktory je v boxe su usb porty blokovane. Skus najst nejaky navod alebo postup na nete ako by to bolo mozne vyuzit, ale podla mna to mozne nebude, tieto zariadenia nie su stavane na take ucely 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar