Pausal s telefonom

Otázka

• 0

Dobry den, chcela by som sa opytat ako to funguje v pripade, ze by som mala zaujem o telefon k pausalu, ktory som vybrala v mesiaci jul v roku 2014...brala som pausal, ale telefon som si k nemu nezobrala. Chcem sa opytat, ci je mozne si vybrat tel k pausalu dodatocne...a v pripade ze nie, po kolkych mesiacoch viazaneho pausalu mam narok na novy telefon. Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Tvoju požiadavku o daľšie predĺženie viazanosti s novým telefónom treba riešiť s operátorom na bezplatnom čísle 0800123456  v pracovné dni od 8.00 do 21.00 hod.

Prípadne použiť kontaktný formulár, online podporu alebo návštevu predajne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj dedenka, ak si si zobrala pausal na viazanost, ta je standardne 24 mesiacov. Pocas viazanosti, vsak, nie je mozne zobrat novy telefon. Najskor 3 mesiace pred skoncenim tejto viazanosti. Ale skus napisat na chat alebo e-mailom, tak ako ti napisal ASK. Mozno sa ti podari nieco vybavit.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pekné popoludnie,

je možné zobrať si dodatočne telefón k paušálu, ktorý bol predĺžený pred Vianocami? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

určite nie, obávam sa, že nestihneš ani odstúpenie od zmluvy (do 14 dní) a zaviazať sa nanovo, takže len žiadosť mailom, ale či ti vyhovejú je individuálne ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar