Môže zásielku na moje meno prebrať iná osoba?

Otázka

  • 0

Dobrý deň,  chcela by som sa spýtať, či môže zásielku s novým mobilom prebrať za mňa iná osoba, keďže cez deň som vždy v škole a tam si zsáielku nemôžem dať zaslať. Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

  • 0

Zásielku musíte prevziať osobne, prípadne Vami definovaná oprávnená osoba pri zadaní objednávky,  a to po preukázaním sa platným Občianskym preukazom.

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

@ a neviem ci nepotrebuje aj splnomocnenie 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

Pred ukončením objednávky kupujúci súhlasí so všeobecnými obchodnými podmienkami, osobitnými obchodnými podmienkami a cenníkom ktorý upravuje podmienky poskytovania objednávanej služby a so spracovaním osobných údajov pre potreby uzatvorenia zmluvy podľa § 56 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v znení neskorších predpisov spoločnosťou Slovak Telekom a.s. Zároveň súhlasí s obchodnými podmienkami pre uzatváranie zmlúv s využitím prostriedkov komunikácie na diaľku a so začatím poskytovania služieb za podmienok uvedených v tejto objednávke aj pred uplynutím lehoty 14 dní.

 

kde je uvedené:

Časť IV. Dodacie a platobné podmienky

 

...Kupujúci môže na prevzatie Zásielky splnomocniť inú osobu, pokiaľ to bude v súlade s pokynmi Predávajúceho. V takomto prípade je splnomocnená osoba povinná sa pri prevzatí Zásielky preukázať platným plnomocenstvom (originálom alebo úradne overenou kópiou) s úradne overeným podpisom splnomocniteľa a je povinná originál alebo kópiu platného plnomocenstva odovzdať kuriérovi.

 

 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar