FUP monitor

Otázka

• 0

Zdravím, celý tento humbuk okolo zavádzania 300GB FUP-u pri xDSL pripojeniach (ktoré ale ževraj bolo aktívne už aj predtým) ma trochu znervozňuje a tak by ma zaujímalo zda má Telekom nejaký online monitor FUP-u.

Samozrejme môžem si to monitorovať aj sám, ale pri 6+ zariadeniach sa to ťažko realizuje.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

@RZTitan FUP pri DSL bolo aj doteraz. Od noveho roka ho ma uz aj VDSL.

- telekom nema ziaden online monitor, aspon o tom neviem. Mozes is kontrolovat spotrebu cez zona.telekom.sk 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@RZTitan a dokonca si pamätám že ja som mal na adsl fup v roku 2009 120Gb. a to boli časy najväčšieho sťahovania... PC bežalo non-stop. Plné dvd5 asi tak 5hodín..

čo sa týka monitoringu, skús aj toto: http://www.blog4all.sk/blog/ako-merat-spotrebu-prenesenych-dat-pri-obmedzenom-internetovom-pripojen/

alebo: http://technet.idnes.cz/kolik-mega-dat-jeste-mohu-stahnout-nejlepsi-merice-prenesenych-dat-1dm-/software.aspx?c=A050214_190555_software_gre

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Predpokladám, že aj ja som mal tých 120GB, ale vtedy ešte FullHD 60fps streamy ešte neboli až tak rozšírené, že... Vždy som mal za to, že mám "neobmedzený" internet, veď tak to mám aj v zmluve, opak je ale pravdou, ale úprimne, ani raz som si nevšimol, že by sa mi nejak brutálne spomalil internet tj. že by som prekročil FUP.

Ale späť k monitorovaniu, hgt65, Tebou postované linky sú mi nanič :) Dokážem si monitorovať  spotrebu, ale ide o to, že sa v domácnosti používa viac než 6 zariadení pripojených k internetu, a tie ja veru zvlášť monitorovať a furt spočítavať fakt nebudem :) Preto sa pýtam zda existuje nejaká služba priamo od poskytovateľa.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Skvelé! Presne to som potreboval :) Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar