easy pecka s kreditom

Otázka

• 0
Prajem peknu nedelu! Vie mi niekto povedat ako je to s bonusovim kreditom 9€ ak som si dobilakredit za dalsich 6€. Ak 9€ neminiem do 90dni ostane mi alebo prepadne. Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

15 odpovedí na túto otázku

• 0
vzdy sa najprv mina kredit NOMINALNY a az potom kredit BONUSOVY. ak minies 6 eur, tak sa ti bude kredit odratuvat z tych 9 eur.
ziadna info sprava pri minuti kreditu ti nepride.
KREDITKA - Tip pre Vás
Víkend začína, ty riešiš plány so všetkými kamošmi a v tom sa ti minie kredit. Čo teraz??? Žiadny problém, praktická služba Kreditka ti požičia a ihneď dobije kredit 2 €, ktoré vrátiš jednoducho pri ďalšom dobití. Povedz vždy všetko aj vtedy, keď sa ti minie kredit!

Stačí, ak pošleš prázdnu SMS na bezplatné skrátené číslo 222 a my ti dobijeme kredit sumou 2 €, ktoré uhradíš neskôr po najbližšom dobití. Kreditka ti požičia bez poplatku, ak sa dobiješ sumou 12 € a viac, alebo s jednorazovým poplatkom 0,20 €.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
bonusovy kredit neprepadava, neprepadava ani v orangei, prepadava len v O2!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Ahoj, dnes je utorok. :-)
9€ kredit sa ti pripocita k 6€.
vysku kreditu si overis po zadani *111# odoslat ako hovor

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Dakujem za pripomienku k nedeli.dnes je statny sviatok preto mi to pripada ako nedela nie utorok.to ze sa pripocitalo 6€ k 9€ to som zistila, ale odpocitava len zo 6€ nominalneho kreditu. Tak ma zaujimalo ke ich miniem ci dalej bude stahovat s 9€ bonusoveho kreditu akebo zahlasi ze nemam kredit. Ak mozem este jedna otazka pusti ma do minusu ci bude hlasit skor ako bude 0 kredit.pekny den

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
dobitim sa platnost kreditu predĺžila na 12 mesiacov. Na easy linke 12350 volba 3 - 4 si mozes nastaviť preposielanie potvrdzujucich sms sprav o zmene kreditu pri navyseni kreditu, odoslani sms, datoveho prenosu, hovoru...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
*121# zobrazi zlozenie kreditu, nominal/bonus, mne ale na jednej starej FREE nefunguje.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
len pripomienka, z BONUSOVEHO kreditu nie sú povolené mikro platby, napr.platba za MHD lístok, SMS parkovanie, tipovanie LOTO,KENO,NIKE a pod.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@bonyek na povodnom programe Easy Free ti prikaz *121# nebude fungovat, skus povodny prikaz *111# ten by mal ist bez problemov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Ten ale nezobrazuje zloženie kreditu. :-) 14.1 mi to číslo expirovalo, 17.1 som dobijal kredit 9 €, karta "ožila" mal som na nej 9 €, prepadnuty kredit vrátia do 24.hod.po dobitia, čo sa aj stalo.
Zaujímavé je, že kým tam bol kredit len tých 9 Eur *121# fungovala, na druhy deň po pripisani prepadnutého kreditu to ale prestalo fungovať. :-)
Ps.
na povodnych EASY FREE, ale už zmenenych na EASY TIME alebo zmenenych na Pecka to funguje. Ostala len tá jedná FREE, neviem ako to je s iným FREE, či to funguje. ;-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

*121# by malo fungovat iba na Easy Pecka. Mozno islo len o ojedinelu situaciu ale, pre Easy Free alebo Time plati klasicky *111#.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
No mám tu 3ks EASY TIME, povodne FREE, a na všetkých *121# funguje bezproblémov! hm, prečo si myslíš že by to malo fungovať len na Pecka? sice som to nejak neštudoval, :-) je to ale niekde uvedené/deklarovane.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
tú stránku rozhodne neodporúčam, majú tam uvedené, že viď.obrázok,pozri stránku;

http://www.telekom.sk/portal/dt?htmlsk.setSelected=htmlsk/personal&htmlsk/personal.setSelected=htmlsk/personal/myTMobile&htmlsk/personal/myTMobile.setSelected=htmlsk/personal/myTMobile/usage&last=false

pričom si za dáta prenesene na tých strankach pekne účtujú poplatky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @jano.psota9 

Dovoľ aby som Ti oznámil, že Tvoj posledný príspevok [easy pecka s kreditom], sme museli upraviť keďže porušoval pravidlá používania fóra, ktoré:

- obsahujú vulgarizmy, slovné spojenia alebo iné slovné alebo znakové výrazy, ktorých priamy alebo nepriamy význam je v rozpore so všeobecne akceptovateľnou spoločenskou morálkou a etikou;

Tu nájdeš kompletné Pravidlá používania fóra.

Ďakujeme za Tvoj príspevok a tiež zato, že nám pomáhaš udržiavať fórum priateľským a produktívnym prostredím pre všetkých členov.

Roman

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar