Magio GO - problém na PC

Otázka

• 0

Už asi 3 týždne mám problém s funkčnosťou Magio GO na PC - prehliadač Chrome, verzia 39.0.2171.95 m. Po spustení, prihlásení a vybraní živého vysielania sa zobrazí len čierna obrazovka bez obrazu a zvuku (najskôr indikuje načítanie streamu - a potom nič).... Aj keď zmením kvalitu, nič sa nezmení.... Občas naskočí chybové hlásenie že doplnok ViewRight... prestal reagovať, ale väčšinou nič. Robí to na oboch mnou testovaných PC v domácej sieti (OS WinXP a Vista). Naopak, na tablete v rovnakej sieti je vešeetko vporiadku, takže stream cez router prechádza....

Odinštalácia a opätovná inštalácia doplnku problém neodstránila. Doplnok je nefuknčný aj v IE.

Nemal niekto podobný problém? Je možné, že sa doplnok bije s nejakým iným ovládačom....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

26 odpovedí na túto otázku

• 0

@mikro72 

Ahoj, tesime sa, ze sa ti to podarilo vyriesit :) Ak mas pocit, ze by tvoja odpoved mohla pomoct aj ostatnym, prosim, oznac ju ako riesenie. Dakujeme :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

IE hlási nasldujúcu chybu:

Podrobnosti o chybě na webové stránce

Uživatel zástupce: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 5.1; Trident/4.0; BTRS98625; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.4506.2152; .NET CLR 3.5.30729; .NET4.0C; .NET4.0E; InfoPath.3)
Časové razítko: Tue, 6 Jan 2015 11:31:54 UTC

Zpráva: 'console' is undefined
Řádek: 21
Znak: 2
Kód: 0
Identifikátor URI: http://magiogo.sk/js/core.js

Zpráva: 'console' is undefined
Řádek: 21
Znak: 2
Kód: 0
Identifikátor URI: http://magiogo.sk/js/core.js

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj,

testoval som to práve na mojom NTB. Najskôr na mozille 34.0.5 - po nainstalovani pluginu sa obraz hned spustil a všetko islo OK. Potom som to skusal na Chrome Verzia 39.0.2171.95 m. Po sekunde zablokovalo doplnok a vypisovalo aby som ho znovu stiahol akoby nebol nainstalovany. Ale v riadku kde je vypisana www adresa, konkretne: http://esprievodca.magio.tv/#action=live mi zobrazilo uplne na konci pred hviezdickou (cez ktoru sa pridavaju zalozky) obrazok puzzle (doplnku) a na nom cerveny krizik. Po kliknuti naň sa mi ponukla moznost Vzdy povolit doplnok pre stranku esprievodca.magio.tv , odklikol som tuto moznost a uz to islo bez problemov. Skoda ze som nestihol spravit prntscr ale skúsim to odinstalovat a znovu nainstalovat a uvidime.

Tak skús povoliť ten doplnok. Ak to nepojde tak to skús ešte cez mozilla firefox.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj, vyzera to tak ze chrome to naozaj automaticky blokuje. Nasiel som ako sa dá manuálne ten doplnok povolit v chrome. Postup je nasledovný:

1. Kliknes vpravo na chrome menu (tie 3 pomlcky)
  2. Kliknes na Nastavenia
  3. Kliknes na Zobraziť rozšírené nastavenia...
  4. V sekcií Súkromie kliknes na Nastavenie obsahu
  5. Nájdeš sekciu Doplnky
  6. Kliknes na Zakázať jednotlivé doplnky
  7. Nájdes Verimatrix ViewRight
  8. Zaškrtnes policko Vzdy povoliť
  9. Pojdes na esprievodca.magio.tv  alebo das F5 ak to mas otvorene a malo by to nacitat stream.

Vyskusane a funguje to. Dufam ze toto ti pomoze.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dik. Síce to nepomohlo, ale aspoň viem kde sa povoľujú a zakazujú doplnky a môžem sa pokúsiť zistiť ktorý doplnok môže blokovať daný plugin.... Lebo v novembri to normálne fungovalo....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No kazdopadne to stále nefunguje :-) . Mohol by si to skusit este na tej mozille? lebo ta mi to neblokovala vobec. Uvidime ci ten problem je fakt v prehliadaci.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mozilla sa správa rovnako. Hláška "Zásuvný modul Verimatrix prestal reagovať...."

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

Na OS  Win7 a Win8 je to v poriadku ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahoj

mam WIN 7 64bit, vyuzivam Google Chrome a ide mi to v poriadku

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na notebooku s WIN 7 a Chrome mi Magio Go ide normálne. Takže chyba je len na tom konkrétnom PC s Win XP.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Rovnaký problem s Magiom GO na PC s OS Win XP mám aj ja.Nezobrazenie streamu resp.nesprávna funkčnosť  Verimatrix modulu.Tento problem ma postihol v roku 2013 /jun-jul ,presne už neviem./Kedže som službu v lete nejak nevyužíval,tak ma to netrápilo a neriešil som to.Na jeseň som sa k tomu vrátil s domienkou,či náhodou sa služba nerozbehne sama od seba.Bohužial nerozbehla...Začal som po probleme hlbšie pátrať.Najprv skúšanie roznych prehliadačov a všetky možné aj nemožne ich nastavenia/IE,Mozilla,Chrome/ - neúspešne.Reinštalácia v PC doplnku verimatrix  /slúžiaci vlastne ako dešifrator príslušneho streamu/- neúspešne.Pri jeho inštalacii som si však všimol jednu dôležitu vec. OS Win XP zobrazil tkzv. upozornovaciu tabulku o príslušnom programe /verimatrix/ a jeho probleme v digitalnom podpise - neplatný certfikát... a že program nebude pracovať správne.Podla mna celý ten problem je medzi OS Win XP a verimatrixom.Pravdepodobne nastal po inštalácií niektorej záplaty OS /KB/.Ako to odstrániť neviem,snad skúsiť spustiť  PC formou obnovenia zpred dátumu nefunkčnosti služby /ak presne viete kedy to nastalo/.Rovnako odporúčam aj iným hoci aj s OS Win7,8 atd robit body obnovenia.Nikdy sa totiž nevie,ktoré KB spustí proces nefukčnosti doplnku verimatrix.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,takže problem s magio GO na mojom staručkom notebooku s WinXP som odstránil a všetky streamy tv kanalov funguju bez problemov :smileyhappy:  Problem nebol nakoniec v OS  Win XP,ale uplne niekde inde - neuverili by ste...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj, celkom by ma zaujimalo, ako si to vyriesil :) diik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj,v mojom prípade to spôsoboval anitivirusový program ESET Nod (tak vďačne ponukaný telekomom pre  zákaznikov :smileyhappy:) .Nestačí  antivirák len dočasne vypnúť v nastaveniach.Je nutné ho buď odinštalovať,alebo správne nastaviť.Nastavenie anitiviráku nieje zložité,len sa s tým treba pohrať.Doteraz som nikdy antiviráky nejak nemusel nastavovať a všetko "fachčilo"...ale doba asi pokročila a všetko so všetkým súvisí.:smileyindifferent:  .Neviem,či to pomôže aj ostatným,môže to byť individualne u každeho niečo iné.Moja konfiguracia pc:win XP, mozila 36.0.1

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,vyskusal som vsetky moznosti ale stale mi to nejde pouzivam windows 10 ?:(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

operu,skusil som aj firefox tam mi to tiez nejde

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

operu,skusil som aj firefox tam mi to tiez nejde

v Opere treba otvorit opera://flags/?search=NPAPI tam je  Disable NPAPI plug-ins  a tam treba dat "Zakazane" ... a restartovat operu

odpoveď sa páči : jarro  Páči sa 

v opere som pouzil aj toto islo mo to dva dni a od vtedy to neviem rozchodit

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skus zavolat na technicku podporu. Ja sm pouzival toto nastavenie a slo to , ale hej blbne to

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

opera  very.12.12 to vyriesila

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

parada, cize na 12.12 to ide v pohode, dobre vediet

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

opera  very.12.12 to vyriesila

@richi2258

super :)

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no mne dneska z nicoho nic prestal ist magio, najskor to bolo zlihanie pluginu, obcas ked nezlihal tak mi na video ukazalo ciernu obrazovku a v prostriedku nullNo Data napis, skusala som vsetky prehliadace, verzie, vynimky do antivirusu ale nic nepomohlo, na starej opera 12 nacita prve video v prehravani co je stv 1 ale ked prepnem na inaksi program tak napise na ciernu obrazovku nullNo Data a ja nechcem pozerat len stv 1... vcera vecer vsetko v poriadku, dneska z nicoho nic nejde

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar