Problém pri volaní - nedá sa dovolať telefón nezvoní ani v slúchadle ani strane ktorej volám.

Otázka

• 0

Dobrý deň,

mám kartu Easy Pecka stáva sa mi že keď volám na niektoré čísla mobil mi napíše že hovor bol ukončený ani raz to nezazvoní ani mne v slúchadle ani tomu komu volám. Nestáva sa to u všetkých čísiel. Jednému kolegovi sa neviem dovolať permanentne skúšal som aj čo to urobí keď sme boli pri sebe jemu telefón ani nezazvonil iba mu v tel. zozname ukázalo neprijatý hovor.

Neviem čím to môže byť ale je dosť nepríjemné. 

Bol by som rád ak by sa niekto kto má alebo mal podobný problém vyjadril ako to riešil prípadne čo to môže spôsobovať. 

Telefón mám s Androidom 5.1.1

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 1

Problém je v tom že SMS nepríde pretože jemu sa objaví neprijatý hovor v zozname ale telefón nezvoní ani jemu ani mne v slúchadle v momente kedy by sa malo ozvať v slúchadle že to protistrane zvoní sa hovor ukončí samovoľne.

Pravdepodobne dotyční používajú blacklist 

Nemáš zapnuté clirko?  Alebo ťa zablokovali a uložili medzi nežiadúce hovory?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahoj Ivan5319,

mám 2 osobné skúsenosti: 

1. skús si overiť, aký operátor je na druhom čísle a či to nie je nový, nakoľko má chabé pokrytie ...

2. s mužom máme rovnakého operátora a on má prednastavené 4Gčko, ja 3Gčko. on má slabší signál a keď sme aj kúsok od seba (v obchode som o regál vedľa, alebo keď mu volám, že som už pred jeho robotou), príde mu sms o neprijatom hovore... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Operátor protistrany je Orange.
Problém je v tom že SMS nepríde pretože jemu sa objaví neprijatý hovor v zozname ale telefón nezvoní ani jemu ani mne v slúchadle v momente kedy by sa malo ozvať v slúchadle že to protistrane zvoní sa hovor ukončí samovoľne.
Ja mám zapnuté 4G neviem ako je na tom protistrana ale to je v podstate jedno ak má 2G, 3G, 4G dovolať sa mu musím tak či tak...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skús ešte odporučiť kolegovi, aby sa obrátil na svojho operátora, či nemá on problém na svojej sim karte, alebo v telefóne. ja som nevedela mojej sestre odoslať sms, od hocikoho jej prišli, len moje nie, pritom som sa jej normálne dovolala, ale sms nie, išla to riešiť ona a mala niečo v telefóne zle nastavené (viem, že to nie je to isté, ale môže mať problém práve on, nie ty :smileywink:)... skús, ináč ti neviem poradiť :smileytongue:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Nemám clir dotyčný nemá Black list. Hovorím že sa to deje u viacerých ale pri tomto jedom som si vedel preveriť ako to funguje volal som mu a odpozoroval som to co som opísal vyššie.
( Len pre zaujímavosť minule som bol v nákupnom centre a keď som išiel okolo jednej pani tiež to niekomu ukazovala že jej to robí citujem co vravela : " pozri dám vytacat a len napíše Hovor bol ukončený a neviem sa dovolať" )
Preto som napísal sem lebo očividne v tom nie som sám teda neviem akého mala ona operátora ale keďže ja mam Telekom tak to tu riešim.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kontaktuj operátora pre doriešenie tvojho problému s volaním.  Môže byť problém s pokrytím, telefónmi, Orange máva podobné výpadky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

mám kartu Easy Pecka stáva sa mi že keď volám na niektoré čísla mobil mi napíše že hovor bol ukončený ani raz to nezazvoní ani mne v slúchadle ani tomu komu volám. Nestáva sa to u všetkých čísiel. Jednému kolegovi sa neviem dovolať permanentne skúšal som aj čo to urobí keď sme boli pri sebe jemu telefón ani nezazvonil iba mu v tel. zozname ukázalo neprijatý hovor.

Bol by som rád ak by sa niekto kto má alebo mal podobný problém vyjadril ako to riešil prípadne čo to môže spôsobovať. 

Ak máš Samsung, tak v pohode máš blokovaného uživateľa v mobile. Mal som to tak podobne. Len preblinkne a zobrazí zmeškaný hovor. Tiež android.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

@75lubo Ak si Lubo zablokuje Ivana, Ivan sa mu nedovolá, ale Lubo sa Ivanovi dovolá.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz