TV8

Otázka

  • 0

Môže sa distribútor podeliť s nami (divákmi a PLATITEĽMI služby) podeliť o dôvody, ktoré ho viedli k tomu, aby zaradil TELESHOPPINGOVÚ a VEŠTECKÚ stanicu žijúcu z volaní divákov na audiotextové čísla - teda TV8 - do PLATENEJ ponuky MagioSatu? Všade inde vo svete sú tieto stanice šírené voľne na náklady majiteľa stanice (buď si na seba zarobí, alebo skoní), len Telekom nám to ponúka ako PLATENÚ stanicu. 

 

Máte urobenú ANKETU koľko z Vašich divákov vôbec túto stanicu sleduje? A tiež koľko z Vašich divákov kvôli volaniu na audiotextové čísla uvedenej stanice prišlo o stovky eur? 

 

Alebo za vysielanie TV8 pre nás, zákazníkov MagioSat dostávate ZAPLATENÉ od TV8? 

 

Pretože ak stanicu financujete na náklady nás všetkých platiacich zákazníkov, tak (a myslím že teraz píšem za väčšinu intedligentných zákazníkov MagioSat) Vás žiadam, aby ste právo sledovať TV8 spoplatnili OSOBITNÝM poplatkom a len tým, ktorí o stanicu PREJAVIA záujem. A nám ostatným za ušetrené peniaze radšej dohodli s JoJkou detský program RIK TV.... Marketingovo je lákanie zákazníkov na DETSKÝ program v SLOVENČINE určite lepšie, ako lákanie na veštby a sedxi kvízy. 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

  • 0

Ahoj @bukovans 

 

Ďakujeme za názor a podnet. Do budúcnosti zmeny nevylučujeme. Ponuku programov na všetkých platformách neustále rozširujeme, Magio SAT nevynímajúc.

 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar