novinky v roku 2016

Otázka

• 0

Čo páni z Telekomu,keby ste nás tak informovali,čo pre nás chystane v buducom roku.Či všetko bude po starom ako doteraz,čiže nič nové.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

18 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahojte,

Dnes v poobedných hodinách pribudne do ponuky Magio Televízie na pevnej sieti nový hudobný TV kanál Óčko Gold. TV kanál bude na pozícii číslo 156 a v programe XL. 

Na to, aby sa program riadne zobrazil odporúčame reštart Magio Boxu. 

Óčko Gold sa zameriava na najväčšie hity od 60. po do 90. roky. Cieli na mužov aj ženy vo veku od 35 do 54 rokov. Prináša domáce i svetové hity, časom preverené skladby. Nezabudnutelné platne, veľké mená ako Tina Turner, ABBA, Bon Jovi a ďalšie. Je to najlepšia alternatíva ak sa Vás zákazníci dopytujú na Retro Music.

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

Aj tento rok sprístupňujeme naše TV kanály Ťuki TV spolu so všetkými piatimi Digi Sport kanálmi všetkým zákazníkom Magio Televízie, a to až do 15.1.2017. Kanály sú prístupné vo svojich SD ako aj HD verziách.

Promo platí pre Magio Televíziu na pevnej sieti ako aj Magio Televíziu cez satelitnú anténu. Na Magio TV na pevnej sieti je pre správne zobrazenie TV kanálov potrebný reštart Magio boxu. 

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Idu vám všetky fimlboxy maju byť odkodavané

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Matey už som našiel :) bol zatúlaný na 120. pozícii medzi Šlágrom a tým druhým ľudovkovým kanálom bléé :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Veď aj Fimboxy ste sprístupnili myslim že do konca roka, ale iba pre vyvolenych.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Odteraz až do konca novembra sprístupňujeme všetkým zákazníkom Magio Televízie na pevnej sieti a Magio Televízie cez satelitnú anténu Tv kanály Sport 1 a Sport 2 v SD aj v HD kvalite! Pre správne zobrazenie odporúčam zákazníkom reštart Magio Boxu. 

ahoj @Matey presne túto informáciu hľadám, Sport1 a Sport2 HD by mali byť v novembri zdarma pre všetkých, ale ja som zatiaľ naladil len Sport1 HD (takže z formule si môžem užiť záver sezóny v HD akurát tak cez tréningy a kvalifikáciu :D ) párkrát som aj reštartoval magio box ale stále nič, dá sa to ešte inak vyriešiť?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Ahojte,

Odteraz až do konca novembra sprístupňujeme všetkým zákazníkom Magio Televízie na pevnej sieti a Magio Televízie cez satelitnú anténu Tv kanály Sport 1 a Sport 2 v SD aj v HD kvalite! Pre správne zobrazenie odporúčam zákazníkom reštart Magio Boxu. 

Môžete si užiť jeseň s ďalšími kanálmi, okrem ostatných TV kanálov, ktoré sme im dočasne zdarma sprístupnili od 20.11.2016 do 15.1.2017 (Filmbox, Filmbox Family, Filmbox Premium HD, Filmbox Extra HD, Filmbox Plus, Filmbox Arthouse, Fast&**piip** Box HD, Fightbox HD, Eroxxx HD). Okrem toho pre zákazníkov Magio TV (metalika, optika) sprístupňujeme do konca novembra aj filmový TV kanál AMC (neplatí pre SAT).

Počas Novembra teda každý zákazník bude mať možnosť sledovať záver sezóny F1. Pri tejto príležitosti sme usporiadali súťaž pri ktorej zákazníci môžu vyhrať zájazd pre 2 osoby do štúdia v Budapešti, odkiaľ budú sledovať posledný pretek v sezóne priamo s komentátormi F1 na kanáli Sport 1. Súťažiť sa dá do 13.11. a informácie o súťaži nájdete tu: http://formule1-sport1tv.cz/slovaktelekom/

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Peter Palovič to prekvapenie uz prislo v podobe ze sme prekvapeny ze nic nepridali nicim neobohatili HD balik napr.rodinny atd.No a prekvapene mozeme pozerat ze cesky t mobil tv ma slovenske tv v HD a mi mame sd mazanice vid prima cool .nova.nova cinema.barrandov.Nuz tam markiza HD mize ist a na slovenskom t mobile v magiu ist nova HD sa neda.Nuz maju cesi lepsie a statocnejsie vedenie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Už je máj a stále nič... akurát som sa dočítal, že ste vyradili Film+. Supeeeeer :-) Len tak ďalej. Toto už je to prekvapenie? Či ešte len príde? :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je nove iba to ze Sagan ma ostrihanu polku hlavy:D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 2

@Peter Palovič ako že nič? Mne prišiel email aby som bol pritom ako sa filmoval Sagan a to na 360°. 

Niekedy mám pocit že celý telekom je len o Saganovi... , a nie o tom žo majú robiť, teda nerobiť. Pre nás zákazníkov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takze mame tu rok 2016 a info o novinkach ziadne.Iny poskytovatelia uz pridavali nove tv stanice aj v HD a telekom nic.No v jednom rozhovore na zive.sk bolo povedane ze chcu zvysit pocet HD stanic a pokracovat aj vo vymene sd za HD verzie.No tak som zvedavi ci za tento prvi pol rok nieco stihnu alebo ako vzdy sa rozhupu v mesiacoch oktober,november.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prajem všetkým veselého Silvestra a šťastný Nový rok Smajlík s vyplazeným jazykom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

taktiez sa pripajam a prajem kazdemu veseleho silvestra a stastny nvoy rok :) 

Od zajtra ma telekom noveho sefa, tak snad sa nechajme vseci prekvapit co to prinesie :) 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak nastanú nejaké zmeny, určite to bude v reklame, alebo na ich stránke :smileywink: taktiež prajem všetkým veselého Silvestra a šťastný Nový rok :smileytongue:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keďže sme im ostali verny,tak veríme že asi niečo ano.Veď maju z čoh vyberať,či nie?Veseleho Sivestra a Šťastny Novy rok všetkym navštevnikom fora.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar