Výpoveď zmluvy 10 mesiacov pred koncom.

Otázka

• 0

Dobrý deň.

Chcel by som dať výpoveď zmluvy a bolo mi povedané, že zmluvná pokuta bude niečo okolo 20€. Mám k paušálu aj drahší mobil, ktorý platím mesačne k paušálu. Ak dám výpoveď bude mi doúčtovaný mobil k výpovednej pokute? Resp. v ďalšej faktúre, nakoľko chcem vziať paušál znova. V zmluve mám zmluvnú pokutu 630€ s tým, že suma sa bude znižovať a teraz som na sume tých necelých 20€. 

Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

ahoj Mišo,

v tomto smere sa určite obráť priamo na zamestnancov Telekomu, aby si zbytočne neurobil chybu. z môjho hľadiska si myslím, že ak máš zmluvnú pokutu už len 20€ z 630€, tak už máš do konca viazanosti len krátko a nebude potrebné podávať výpoveď. obráť sa na chat na stránke Telekomu, tam ti to preveria a poprípade rovno zavolajú. mne volali za 5minút, keď som niečo potrebovala :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skontroluj si zmluvu, neviem nahodou ci v zmluve nemas dve zmluvne pokuty, jedna za pausal a druha za telefon, lebo ako pises mas drahsi telefon a ta zmluvna pokuta co ti povedali sa mi zda malo, moze to byt len za pausal a potom ti este nauctuju druhu za telefon. Ako pisala Mona Lisa, kontaktuj Telekom a opytaj sa na to. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar