prenesenia čisla

Otázka

• 0

Dobrý deň chcem sa opýtať v decembri mi skončila viazanosť chcem sa opýtať ked si chcem preniesť čislo musim navštíviť predajňu treb niečo podpísať? dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0
Over si správnosť údajov, meno, adresa, RČ, číslo OP, aby boli zhodné s údajmi na žiadosti o prenos.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak musim isť do preajne podať žiadosť o prenos?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
aký spôsob prenosu si vyberieš, záleží na tebe. Chceš si preniesť číslo do Telekomu? Môžeš využiť prenos cez net alebo ísť do predajne. U predchádzajúceho operátora si skonttoluj osobné údaje.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nie ja chcem odýsť z telekomu a preniesť čislo a už mam skončený paušal a neviem teraz či musim to oznámiť v telekome v predajni že si chcem preniesť čislo alebo netreba. dakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A co ti ponukaju u ineho operatora? Telekom mozno dokaze dat rovnaku ponuku a nemusis riesit prenos, pokrytie, platby faktur, ....

Ak by mi iny operator ponukol nieco lepsie a to iste mi da aj Telekom, cislo by som si neprenasal.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
tak mi dava raz toľko kreditu nabijem za 5 ečka a dostanem 10 ečka tak to mam minutu za 5 centy a do toho isteho operatora mam volania zadarmo vždy . Keby ste mali aspoň mobily na duo sim karty tak by som si možno ponechala paušal.
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja som si kupil mobil, ktory ma dual SIM z netu. Operatori nikdy nebudu mat dostatocne siroky sortiment aby uspokojili vsetkych (hlavne narocnych) zakaznikov. Teraz som si pozrel Alzu a dual sim telefony sa tam daju v pohode kupit v ramci roznych kategorii. Pausal budes mat bez telefonu lacnejsi + zlavu pri nakupe z webu a ani nemusis v tomto necase niekam chodit :robotwink:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
ja by som zas za to isté neostal, museli by ponúknuť o niečo viac ako konkurencia núka.
To je také, no dobre dáme ti to isté, len ostaň. :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar